Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők nagy része valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nagy része valóban vonzalom nélkül lehet a párjával?

Figyelt kérdés
Ha utcán megyek vagy a férfi ismerőseimet nézem azért valljuk be kevés a vonzó férfi, a legtöbb apa testű vagy elhízott, ami nem vonzó, a kopaszodó szintén nem vonzó, rengeteg az alacsony vékony férfi ami szintén nem vonzó, aztán ott vannak még az előnytelen külsejű nem helyes csúnyább férfiak, akik igazán férfias vonzóak, az körülbelül a férfiak olyan 20-30%-a lehet, mégis a legtöbb nő párkapcsolatban van tehát így logikusan olyan férfiakkal lehetnek akik nem vonzóak nekik..
jan. 31. 20:29
 1/8 Kitana. ***** válasza:
74%
Ma ilyen debil kérdések nap van?
jan. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekik vonzóak, mert egyrészt nem olyan felszínesek mint te, másrészt gondolom te egyáltalán nem vonzódsz a férfiakhoz, így nem érted.
jan. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%

Ha a vonzalom nem digitális hanem analóg akkor van olyan aki jobban vonz és van olyan aki egyáltalán nem. Ha ez igaz lehet hogy valakinek elég a globális skála szerinti mondjuk egy 4 pasi.


De itt jön be a képbe hogy ez relatív.


Amit ki lehet jelenteni hogy a magas sportos pasik a jó pasi kategória sok nőnek.


A formás tenyerébe illő mell szolid szép kis kerek fenekű nő pedig a jó csaj jellemzőt kapaj. Nyilván ez is szubjektív.


Kicsit torz is a skála mert pl egy nő ha kövér akkor duci, ha egy pasi kövér az kis 🐖. És akkor finom voltam xd.


De pl nő nél is van bukó tétel pl gyerek előző kapcsolatból.


Igazából mind a két nemnek macerás mert magasan van a léc.


Én férfiként azt gondolom, hogy a nőknek kicsit jobban lejt a pálya. Mert ők a sok jelentkezőből tudnak vállogatni ahogyan itt volvasom és én is tapasztalom férfiként ha vállogatni kezdtek nincsenek esélyem. Persze pl én egy kis 🐖 vagyok ami tudom hogy taszító. Xd ez van.

jan. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem.
jan. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Akkor most még sem csak a milliomos "csedeknek" van nőjük?
jan. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
"Ha utcán megyek vagy a férfi ismerőseimet nézem" - Csajokat lesd, ne a pasikat
jan. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%

Nőként ez valóban hatalmas kérdés számomra

Vagy tudnak vonzodni ocsmány ferfiakhoz vagy képesek együtt lenni vonzalom nélkül


Egyiket sem fogom megérteni sosem

Inkább a halál

febr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7. Teljesen jól látod, a férfiak nagyobb része nem vonzó valljuk be, csak nézzük végig a buszt meg a villamost mégis azért a legtöbb ember párkapcsolatban van
febr. 1. 18:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!