Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok az olyan furi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan furi nőkről akik teljesen máshogy működnek az átlag nőkhöz képest, tehát számukra vonzalom az elsősorban attól függ hogy a férfi mennyire kedves, megértő, figyelmes velük és elsősorban náluk a bizalom az elsődleges szempont?

Figyelt kérdés
Tényleg kevesebb az ilyen nő, de azért van ilyen, mit gondoltok az ilyen nőkről?
febr. 1. 18:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%
Én meg nem találkoztam ilyennel.
febr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
18%
Ilyen nő kell nekem! Legalább nem az lenne neki az első, hogy elutasít, mert ronda a pofám. A személyiségem viszont úgy ellenállhatatlan!
febr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%

Nekem alapból 3 dolog kell:

legyen jóképű, intelligens, cuki személyiségű

(Cuki:érzelmes,empatikus,jólelkű,kedves,barátságos,szerethető, nem bunkó, nem beképzelt)

febr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3. És ha nem jóképű?
febr. 1. 19:07
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
Ezek nem “furi” nők, a legtöbb nő ilyen.
febr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
A vonzalomhoz ált. a külső és a belső is hozzájárul, de azt nem értitek, hogy ezek nem úgy működnek, hogyha körbeugrálod a másikat, akkor beléd kell szeretnie/nedvesedni fog. Neked sem tetszik minden kedves, odaadó nő, pláne, ha számodra előnytelen külsejű, ezt lefogadom, fordítva sem így működik. Próbálkozz, aztán vagy összejön, vagy nem. Ha nem mutat a másik érdeklődést, akkor tovább kell állni, és nem szajkózni, hogy de hát, én ezt meg azt megteszem/tenném érte!
febr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
Számomra alap, hogy nem vonzódom olyan személyekhez akikben nincsenek meg ezek tök mindegy mennyire jóképű
febr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

"3. És ha nem jóképű?"


Az szomorú. Ha én őt nem találom kellőképpen jóképűnek, akkor "bukta" van. Ha csak kicsivel kevésbé jóképű, mint amitől "hasra esek", akkor az még lehet oké, de ha teljesen csúnyának találom szegénykét, akkor nincsen neki esélye.

febr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Mikor fogják az ilyen férfiak megérteni, hogy nincs olyan, hogy csak ez vagy csak az fontos. Igen, fontos az érzelmi érettség, a kedvesség és empátia, de az is kell, hogy legyen szimpátia, és igen, vonzalom. Nem nagy elvárás szerintem, hogy a párunkat lássuk vonzónak. Ami valakinek ezt valakinek azt jelenti.
febr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 shortcel165 ***** válasza:
11%
Nincs ilyen nő B+.
febr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!