Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Miért nem írtok soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Miért nem írtok soha match után a Bumblen? Miért húztok jobbra, ha előre tudjáto, hogy úgysem fogtok írni? Tökre ritkán van matchem, de semmi értelme, ha nem tudok beszélgetni. (Ez egy olyan alkalmazás, ahol csak a nők írhatnak először.)

Figyelt kérdés
febr. 2. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert nem nők, hanem szoftverek.
febr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
ha valakivel matchelsz, akkor már tudsz neki írni ott is, nem? Nem kell, hogy ő írjon elsőnek.
febr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

2

Ha nem érted a kérdést, minek válaszolsz?


Amúgy sokam csak poénból vannak fenn, letöltik a bumble-t a csajokkal egy borozós estén, aztán szórakoznak kicsit. Van, aki meggonfolja magát. Van, aki már így is túl sok emberrel beszélget. Kb ezek miatt nem írnak.

febr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, a Bumblen csak a nők küldhetik el az első üzenetet.
febr. 2. 20:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Valószínű több match-ük is van és akinek nem írnak, az várólistás.


Nekem most volt ilyen: beszélgetek egy nővel, közli, hogy valakivel nagyon összehangolódott. Eltűnik. Pár héttel később tesz ki új képet, nosza, ráírok, mi van. Írja, hogy nem jött össze mégse. NAhát, ki gondolta volna! Persze ezt nem írtam meg. Elkezdtünk beszélgetni megint, és már küszöbön volt a találkozó, amikor megint eltűnt. MAjd napokkal később előkerült, és közli, hogy megbeszélte a pasival a dolgokat és minden jó megint. Tehát én szó szerint csak egy rohadt kis tartalék voltam. És kíváncsi leszek, most, hogy szent a béke, meddig lesznek együt... bár érdekes, mert mikor velem elkezdett másodszorra beszélgetni, további új képet is töltött fel, tehát én sem voltam elég jó.

febr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
3: ha nem érted a nagyok dolgát minek pofázol? Gondolom neked sosem írnak úgyse, mert bűn vagy mint a rák
febr. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!