Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem kellettem neki mikor ott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellettem neki mikor ott voltam majd lett barátnője és feltörte a facebookomat és az instámat. Miért tesz ilyet egy 24 éves pali?

Figyelt kérdés
Nem ezt nem romantikus dolognak érzem. Tavaly februàrban megismertem egy pasit. 2 hónapig napi szinten beszélgettünk majd április elején találkoztunk. Érezhető volt a kémia. Én nem tudom, h szerelmes voltam e vagy csak rajongtam, de sajnos rá kellett jönnöm h egy fu*kboy aki nem veszi komolyan a nőket. Megsírattam, de büszke voltam magamra h nem kapott meg. Szeptemberben letörölt mindenhonnan. Én meg utàna már nem foglalkoztam vele.. decemberben láttam csak h lett barátnője akit ismertem is. Nem voltam féltékeny csak elkönyveltem magamban h szegény csaj. Erre tegnap nézem h valaki feltörte a facebookomat. Végig nézett minden üzenetet amit én nem eddig. Főleg férfiakat. Instagramomat is feltörték. Ott is főleg ez volt meg néhány privát másik profilt nézett meg. Sajnos nem vette rögtön észre a feltöréseket csak egy óra után. Nagy nehezen de az egyik informatikus ismerősöm kiderítette ip cím alapján ki volt az és hol lakik (ne kérdezzétek hogyan nem értek hozzá) és mikor közölte h ez a sràc én sokkot kaptam. Komolyan feljelentésen gondolkodok már. Nem érdekeltem igazán majd kutakodik? Miért tesz ilyet valaki?
febr. 2. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert egy idióta! Jelentsd fel!
febr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kamu.


A valóságban nem igazán így működik, hogy puff feltörjük a facebookot. Meg IP cím alapján lenyomozunk valakit név szerint...

febr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg tényleg feltörték te voltál a balfasz mert rákattintottál valami olyanra amire nem kellett volna. De facebookot nem lehet csak úgy "feltörni" ez nem így működik. Max akkor, ha idióta jelszavad volt és be tippelte és beengedte 123456789-el.


Mindegy is, viszont az IP címes dolog mindenféleképpen kamu.. Több dolog miatt is sántít..


1. Honnan szedtétek az IP címet, nem igazán hiszem, hogy a facebook ezt login szinten elérhetővé teszi..


2. Nincs nyilvános adatbázis, hogy egy IP cím kié. A szolgálató adja őket bérbe vagy fixre amikor le/fel csatlakozik egy ügyfél mert ezek általában dinamikusak. ami azt jelenti, hogy változik. De a szolgáltató ugye LOG szinten menti és hatóságnak kiadja, ha kérik, de továbbra sem annyi, hogy csak lenyomozzuk az IP-t névre szólóan mint a filmekbe.



3. Aki ilyen szinten le tudna követni mást az hidd el, hogy nem ezzel foglalkozna hanem a nemzetbiztonságnál vagy valami hasonló helyen ülne bent és ott dolgozna.

febr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kamu
febr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezektől a Facebook feltörésektől égnek áll a hajam. Én például tényleg IT vonalon dolgozom és van szerencsém sok "feltörést" látni, aminek a nagy része valójában (magánszférában) az ügyfél hibája és bármilyen paranoiás dolgot is mesélnek be maguknak, az esetek 99,9%-ban egy BOT lopja el a facebook-ot és átnevezi. Most azt hadd ne tudjam, hogy éppen mire fogják használni majd a kínaiak..
febr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem, 12 éves gyerekeket riogattak a 2000es évek elején ezzel az IP cím alapján megtalállak dumával 😂 full kamu
febr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Max akkor tudja használni ha a hozzá illő email címedet és annak jelszavát is tudja.


Vagy ellopta a telefonodat..


De ilyet nem törnek fel 🙂

febr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Nagy nehezen de az egyik informatikus ismerősöm kiderítette ip cím alapján ki volt az és hol lakik (ne kérdezzétek hogyan nem értek hozzá)"


A lakcímet csak a szolgáltató tudja. Ennyi zseni egy helyen. Az egyik lazán feltöri a facét, gmailt, a másik beszambázik a szolgáltató szerverére....


Esti mese

Egy infoprmatikus

febr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet az infos haverod találta ki a jelszavad vagy kamuzott valamit neked hogy fel van törve és így jutott be, majd ráfogtak másra 😂😂😂😂 na erre varrjatok gombot! Úgy lezárva
febr. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!