Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire segít a vonzalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire segít a vonzalom kialakításában ha nő kutyájával nagyon jóban vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy nő akivel még egyelőre így barát státuszban vagyunk de szerintem van valamilyen vonzalom, viszont ma voltam nála és ő egy kutyával él kettesben, a kutyával hihetetlen megvolt az összhang agyon nyalta a számat de ez engem abszolút nem zavart, én is puszilgattam agyon a kutyát, hihetetlen jól megvolt a szerelem köztünk
febr. 4. 02:19
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Idióta, akkor nyald ki a kutyàt vagy szopd le.... aztán vedd el... fogyatékos troll
febr. 4. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Kutyás vagyok de fujj...
febr. 4. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Igazad van. Eros befolyasolo tenyezo!!! Sokan a kutyat hasznaljuk a rossz emberek kiszuresere. Tehat csak igy tovabb.


Amugy biztos,h csak baratsag,ha felhivott magahoz?

febr. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Nekem nem oszt nem szoroz ha szeretik az állatomat vagy nem. Sőt miattam nem is kell szeretni, csak ha nélkulem is szeretné.
febr. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy allattartonak fontos, hogy kijojjon a párja az állattal. De azért szájon nyalni, meg puszilgatni nem kell. Gondolj bele, hol járt a nyelve azelőtt.
febr. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
...most te komolyan erre vered?
febr. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

xd ez de durva remélem volt nyelves csók is a blökivel mmmmm fincsi olyan mint ha a járdát nyalni a 8. kerben ...



undi a nő helyében én nem kezdenék veled de nem allnék kozed és a kuty közé kíváncsi lennék hogy mi alakuona még xd

febr. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nő "kell", akkor a nővel legyél jóban! :)
febr. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az pozitívum, ha azt látom rajta, hogy jól ért az állatokhoz. De ez nem abban nyilvánul meg, hogy puszilgatja őket.

Kutyás vagyok, az én kutyám kb bárkit rajongással üdvözöl, nem nehéz vele jól kijönni. De ilyen gondolkodású ember mint a Kérdező nekem még barátnak sem kéne...

febr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha kutyája is vonzódik hozzád, akkor tiszta sor, csapd le a kutyát a kezéről. :D
febr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!