Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mekkora igazságtartalma lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora igazságtartalma lehet azoknak a történeteknek amikor a nő azt mondja, hogy a páromat, férjemet mikor megláttam nagyon nem volt az esetem, nagyon rondának találtam aztán megszerettem és belészerettem?

Figyelt kérdés
Csomó ilyen történetet lehet olvasni és mondták is már nekem ismerősök hogy párjukkal így jártak, hogy az elején abszolút csúnyának látta. A vonzalom nem mindjárt alakul ki abban a percben mikor meglátja vagy valamikor később jön vagy nem vagyunk egyformák és vannak ilyen nők és olyan nők?
febr. 4. 09:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagy, mert a szerelem vak.
febr. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Valami biztos igaz. Ránézésre az en párom se hű de jóképű, nem ronda (szerintem) de nem váltott ki semmit a külseje mikor az első képeket küldte. Aztán mégis nagyon hamar beleszerettem , főleg hogy nagyon empatikus.
febr. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem hiszem, hogy igazak, akit nagyon rondának,. taszítónak látsz, azzal nem lesz meg a kémia, akár milyen jó ember. Semleges, vagy átlagos férfiak esetében ez működhet, mert tőle azért nem hánysz sugárban, ha meglátod.
febr. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%
megtudta, hogy jól keres
febr. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Az hülyeség, hogy ez "nagyon sokszor" előfordul. Nyilvánvalóan NEM fordul elő gyakran, de a nagy számok törvénye alapján értelemszerűen volt rá példa a világtörténelemben.
febr. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Gyakoribb mint hinnéd.

Az én párom sem az ideàlom kb semmiben külsőleg , mèg mindig van aki azt mondja ha lát minket együtt, hogy nem illünk össze ( nem érdekel ) Szval van ilyen. Mert lehet nem az én ideálom de ha vele vagyok akkor boldog vagyok és megszűnik a külvilág :) ez a nem mindegy. Pedig hosszú hosszú évekig tartottam magam a fejemben élő ideálhoz.

febr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11%
Amikor ezt mondják hogy elsőre nem tetszik nekik a párja. Meg nem ronda csak olyan átlagos - semleges a külseje > valójában arról van szó hogy simán jóképű, 70 kg vékony vagy szalkasan izmos. És mondjuk úgy 500 férfiből 460 nem is nézz ki úgy de a szóban forgo nő átlagosnak mondja a barátját. Gondolj bele mint mondana akkor a 460 másikra az 500 ből. 🤣
febr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

7

Fogadjunk, hogy megbuktál matekból. :D

febr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
7. Ha ez igaz lenn nem kihalna az emberiség és alig lennének párkapcsolatban
febr. 4. 13:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy minden pénzedet erre teszed.
febr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!