Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kiakarják venni a vesém, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakarják venni a vesém, vagy miért hívott fel egy lány egyből a lakására?

Figyelt kérdés

Ráírtam Facebook társkeresőn egy lányra, kb 1 hét után el is hívtam randizni, ami most csütörtökön fog megtörténni.


Kérdeztem, hogy az xy nevű kávézó jó lesz-e, erre írta, hogy igen, de jobb lenne ha inkább felmennék hozzá és megnéznénk egy filmet.


Ez csak nekem gyanús? Nem nagyon szoktak felhívni egyből lányok a lakásukra, kellene félnem?


febr. 6. 13:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát előbb ismerd meg inkább.. tuti nem mennék fel.
febr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyanús, bár vannak ilyen lányok. Én 5 lánnyal lefeküdtem első talin tinderről. Bár olyan hogy a csaj kezdeményezte csak egyszer volt, plusz egyszer "félig"
febr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Pr.sti
febr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy időben nem akartam komoly kapcsolatot kapcsolatot csak elszexelgetni. Igen igen kis ribi voltam.

Nem egy férfit felhívtam és lefeküdtem velük első randin. Imádtam az igazmat azt az érzést mikor elsőre vagy valakivel. Akivel jó volt többször is szexeltem de ami fix akivel komoly kapcsolatot akartam azzal nem így indítottam.

febr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Kitana. ***** válasza:
100%
Nem gondolom, hogy hatalmas esély van rá, hogy szervkereskedő, de attól még én ha férfi lennék se szívesen mennék fel csak így idegenek lakására, mert hát azért valami minimális esélye mindennek van. Megmondanám, hogy előbb azért meginnék vele egy kávét, ott érzenéd szerintem, ha be van rád indulva és szexelni akar tényleg, de ha megvan a szimpátia, akkor persze, felmehettek.
febr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
En mikor alkalmira keresek valakit tarskereson, es meg nem talalkoztunk, es a lakasban akarok kikotni, akkor sem ugy megy, hogy bejon az ajton. Nem. Talalkoztunk a kozelben nyilvanos helyen.
febr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Én hahynam a fenébe.
febr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem a veséd kell...szíved, májad jó e? 🤣
febr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Először ragaszkodj a saját eredeti elképzelésedhez.
febr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
gondolom faxra éhes...
febr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!