Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehetne orvos férfiakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne orvos férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Ez a fetisem. Egyszerűen imádom az orvosokat,biztonságban érzem magam mellettük. Valamint szerintetek milyen külsővel kellene rendelkezni ahhoz hogy egy orvos ( 35-55 között )komoly szándékkal akarjon ismerkedni velem ?

Bódi Sylvi? Palvin Barbara? Horváth Éva? Vagy azért beérik kevesebbel?



febr. 6. 19:30
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
81%
hívd ki a mentőket, aztán szemezgess
febr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Palcsi71 ***** válasza:
100%
Kórház, esetleg 🤔
febr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Milyen orvos legyen? Urológus, pszichiáter, idegsebész?
febr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősökön keresztül. Próbálj találni olyanokat, akiknek az ismeretségi körében akadhat.
febr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Az teljesen mindegy hogy milyen orvos csak orvos legyen.
febr. 6. 20:13
 6/31 anonim ***** válasza:
71%
Az orvosok általában orvosokkal jönnek össze.
febr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
79%
Hát, ha meztelenül végigszaladsz a Szabadság hídon Zámbó Jimmy számokat énekelve, akkor egy mentőorvossal és egy pszichiáterrel biztos összeismerkedsz. Ha közben kitöröd a lábad is, akkor a traumatológiára is benézhetsz. Ha összefekszel egy csövessel, a bőr- és nemibeteg gondozó csak rád vár. Van még pár ötletem ha kell.
febr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
67%
Kicsit undorító ilyen fétissel perverzen nyomulni valakire.
febr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
81%

Én az vagyok.

Amúgy semmiben sem különbözünk másoktól. Van 3 kollégám, akik egyben barátok, egyetem óta ismerjük egymást. 35-36 évesek, nekik 10+ éve nem volt párkapcsolatuk. Én is ennyi idős vagyok, 1 éve újra a piacon és nem mondanám, hogy menekülni kellene a nők elől, pedig minden tőlem telhetőt megteszek, még kondizok is.


Vannak elvárásaim, de abszolút nem irreálisak. Az alap szerintem, hogy egyedülálló legyen és ne legyen gyereke.


Külső: Oké, az exem épp modell volt (még egyetemista korában, azóta komoly munkája van), de külsőre inkább "kizáró" elvárások vannak (ne legyen dagi, de anorexiás se, legalább 160 cm) és nekem fontos a szép arc. Illetve, hogy nőies legyen, azaz sok tetkó, rövid haj, slampos utcai viselet szintén kizáró.


Belső elvárások viszont vannak, hiába nem kérdezted: értelmes, érdeklődő, olyan dolgok iránt is, amik nem kötődnek a munkájához. Például nagyon jól esett, amikor alap befektetési és mindennapi pénzügyi dolgok jöttek fel (pl. miért csökkenti az inflációt a jegybanki kamatemelés) és megkért, hogy meséljek még. De lehet borászat, csillagászat, politika vagy bármi a téma, csak ne celebek.

Fontos, hogy lelkileg kiegyensúlyozott legyen (ne az exek és régebbi traumák határozzák meg), tudjon normálisan kommunikálni (párkapcsolatban), legyen EQ-ja. Legyenek céljai az életben, ne csak sodródjon az árral. Ehhez kötődik, hogy nekem fontos, hogy diplomás legyen: tudom, hogy nem ettől függ az intelligencia; tudom, hogy nem mindenkinek volt rá lehetősége családi okok miatt stb. Amúgy főleg rossz Tinderes tapasztalatok miatt lett ez a "szűrő". A való életben az összes ex neve előtt Dr. volt (nemcsak orvos, hanem jogász, fogász, PhD, gyógyszerész). És nem sznobságból vagy válogatósságból, hanem egyszerűen azért, mert ők voltak a környezetemben/ ismerősi körben. De vicces, hogy Tinderen is többször csak a match utáni beszélgetésből derült ki, hogy a fentebb említettek közül van a végzettsége, mert amúgy nem volt kiírva.


Hol?

Bárhol, csak ne a kórházban.

febr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
91%

Mondjuk kérdező, ne haragudj de elég debil lehetsz ha képes voltál ezt kiírni: "milyen külsővel kellene rendelkezni ahhoz hogy egy orvos ( 35-55 között )komoly szándékkal akarjon ismerkedni velem ? Bódi Sylvi? Palvin Barbara? Horváth Éva? Vagy azért beérik kevesebbel?"


Te tényleg azt hiszed, az azonos szakmájú embereknek az ízlése is azonos? Meg hogy az orvosokat csak a szétplasztikázott külsejű sztárok mozgatják meg? Max annyi eszed lehet, mint egy incelnek, inkább velük állj össze. Már amennyiben nem kamu a kérdés, ami amúgy eléggé sanszos.


A lényeg voltaképpen annyi, hogy ennyi ésszel inkább ne ismerkedj, ahhoz fel kéne nőni előbb

febr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!