Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol lehet nőként ismerkedni?

Hol lehet nőként ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen nyílok meg úgy általában a kapcsolatokban legyen az bármilyen akár baráti is , tehát nem igazán az én világom a társkereső vagy az online ismerkedés. Ahova járok az a munkahelyem . Milyen közösségbe lehet elmenni ahol megismerhetek új embereket nyilván majd egy komoly kapcsolat a cél . Csúnya nem vagyok, csak nagyon félénk így senki se vesz észre . Ha esetleg megosztanàtok hol ismertétek meg a párotokat azt megköszönném. 🙂28N
febr. 7. 07:21
1 2
 1/17 anonim válasza:

Itt

37/f incel

febr. 7. 07:48
 2/17 anonim válasza:
Kocsmába.
febr. 7. 09:17
 3/17 anonim válasza:

Munkahely, baráti társaság, vannak szervezve ilyen társalkodós esték ahol mindenki beszélget mindenkivel, elmehetsz olyanra is, de a neten is összejöhet, nekem még erről az oldalról is volt kapcsolatom.


31F

febr. 7. 09:31
 4/17 anonim válasza:

Szia!

Pl. itt.

Jelezz, ha írhatok!

(Remélem, nem vagy kamu. Sajnos volt rá példa.)

febr. 7. 12:16
 5/17 anonim válasza:
Én egyetemi tanulmányaim alatt ismertem meg, de csak ezért ne jelentkezz egyetemre! További lehetőségek: énekkar, konditerem, kirándulócsoport, táncklub, vallási közösség, színjátszókör.
febr. 7. 13:52
 6/17 anonim válasza:
Sminkesnél. Jómagamat is ott úgy ismernek, mint egy pletykafészket. :)
febr. 7. 13:59
 7/17 anonim válasza:
Lehet itt is, sok lesz mondjuk a jelentkező, és lesz köztük egy csomó, aki csak szexre megy, de úgy hallottam vannak értelmes pasik is
febr. 7. 14:06
 8/17 mikeXxX válasza:

Az ablakon nem fog berepülni senki ! Ha 28 èvesen nem tudod a választ akkor elèg kemèny gondok lehetnek nálad ami nem csak a zárkózottságot jelenti !

Egyèbkènt bárhol lehet ismerkedni csak nyitottnak kell lenni hozzá iskolában tanfolyamokon koncerten túrázás közben edzőteremben vásárlás közben de akár mèg sètálva útközben is ès persze a lista kb vègtelen . 44f

febr. 7. 14:10
 9/17 anonim válasza:
Bárhol ahol emberek között vagy.
febr. 7. 14:38
 10/17 anonim válasza:

Tömegközlekedést használva vagy boltban is lehet ismerkedni.

Ha Veszprém megyei vagy írj rám és segítek.

febr. 7. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!