Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Néha incelként nem érziket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha incelként nem érziket úgy utáljátok a többi incel férfit?

Figyelt kérdés
Szóval síránkoznak egyre több az ilyen én 35 évesen incel (nem volt még barátnőm volt kavarásom egy csinos vékony cigó csajjal nem ált fel a pepesem rendesen sajna de ígyis belement.. haha) szóval én élvezem az éltet ha kurni akarnék szép nőket mennék kurvákhoz meg vannak hobbijaim és élvezet hajhász vagyok incelként is de ez a sok nyomorék már kiakaszt lassan szétb.sznám a összesset pedig spiri-ezos vagyok.....
febr. 8. 01:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Szóval vannak más élvezet is motoroz lesz 600-as gyorsaságim is 200-230Km/h kétsávoson majd. outi bringázom futok jővőre lehet félmaratont, ha úgy van kedved részegen fürdök nyáron 30 méter mély bányatóban...
febr. 8. 01:26
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Mennél kurvához? Mi tart vissza? A vékony cigó csajjal ha ment a nagy semmi mert nem állt fel akkor igazából akkor mit akarsz te? 35 évesen felnőtt vagy. Azt csinálsz amit akarsz. Élvezd úgy az életet ahogy neked jó? Nem áll veled senki hosszútávra? Meg van az oka. Változtass magadon! Lehet jobban jársz. Pl; nagykepüséget eldobni. Élvezd egy nő társaságában a bolondulást. Sok nő hajlandó ilyen együtt motor, kalandozás bányatavas történetekre, csak találd is meg! Ehhez nyitottnak kell lenni.
febr. 8. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
Tőnkre tettétek ezt a kategóriát, hiába nem vagyok incel, mégis ez lett a mindent megoldó érv miattatok, le van incelezve az ember, és el is van könyvelte, hogy nyert az aki ezt elütötte.
febr. 8. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kerdezo te valami szefos gyoker vagy, nalad rosszabb mar tenyleg nincs.
febr. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mi az szefos?
febr. 8. 08:20
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Nem, mert a tobbi incel ferfival osszefogva lehet(ne) megallitani a hipergam, feminista amokfutast.



39F incel

febr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Maláj tigris 39f szexi vagy
febr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A Maláj tigrisnél már biztosan lenne jelentkező, olyan személyi kultusza lett az oldalon
febr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor szefos vagyok? amúgy pont az írtam utálom akik incelként sajnáltakják magukat és nem tudnak élni...
febr. 15. 21:07
 10/11 A kérdező kommentje:
amúgy 2-es kösz amit írtál nem tudom miért értékeltek alul
febr. 15. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!