Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják a nők sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a nők sokszor hogy az informatikusok az eseteik? A legtöbb informatikus szociálisan problémás és nagyon furcsa lelki világuk is van. Ami ehhez a munkához kell.

Figyelt kérdés

febr. 9. 12:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező, szerintem te valahol lemaradtál a 90-es években. Akkoriban voltak még ezek a klisék, hogy az informatikus az tipikusan valami szemüveges, kötött pulóveres, sokszor akár elhízott és nem evilági, fura és elvont figura. És hogy senki nem érti miről beszél, és teljesen különc, tehát esélye sincs a csajoknál.

Azóta kicsit változott a világ. Arról nem is szólva, hogy ez régebben is inkább már csak sztereotípia volt, nem feltétlen a valóság.

Egyébként én nem mondanám hogy gyakran hallom ezt hogy az eseteik lennének bárkinek is. Esetleg az olyan nőknek, akiknek fontos az intelligencia is, mert ez az informatikusok nagytöbbségére általában igaz.

febr. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
40%

"valahol lemaradtál a 90-es években."


Inkább a 70-80as években.

febr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
66%

Hát én az ELTEn tanulok programozást és itt (akik elvégzik) tényleg viszonylag introvertáltak, meg minden az egyetemről szól. Én elég más vagyok, nem is nagyon találtam meg a közös hangot másokkal, de voltam egy kisebb házibuliban és ott egy "én még soha" keretében kiderült, hogy 3 srác még soha nem volt lánnyal, pedig olyan 21-22 évesek voltak.

Plusz egy haverom 2 év tapasztalattal 800 nettót keres és azt se tudja már mit kezdjen a pénzével, mivel elég alacsony költségen él, leginkább otthon van. Szóval el tudom képzelni az eddig leírt storyk jogosságát

febr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én szinte mindig infóssal jártam, vagy tanulta éppen, vagy dolgozta, vagy gimi után ebben az irányba akart tovább tanulni. Szerintem szimplán csak ez a szakma van felkapva hogy a szakmák csúcsa halálra kereses vele magad stb terjed róla és mindenki aki szeretett gyerekként májnkráftozni az infós szakra jelentkezik.
febr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!