Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek milyen viselkedés ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen viselkedés ez?

Figyelt kérdés

Tinderen megismerkedtem egy lánnyal. Facebookon folytattuk az ismerkedést, majd találkoztunk.

Még aznap írta messengeren, hogy szimpatikus vagyok neki, ès, hogy szeretne mèg találkozni.

Aztán párszor írtam neki, hogy mi újság, hogy van, el sem olvasta, majd letiltott Facebookon.

Szerintem ez úgy lett volna tisztességes, ha megírja, hogy nem szeretné folytatni az ismerkedést, és nem vagyok neki az esete...



febr. 10. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A "ghosting" egy olyan jelenség, mely során egy ember úgy szakítja meg a kommunikációt, hogy egyszerűen csak felszívódik, nem ad magyarázatot a másik félnek. Leginkább ez romantikus kapcsolatokban fordul elő, de „megszakíthatnak” így velünk barátságokat, üzleti kapcsolatokat is.


Ghost=szellem vagyis eltűnik az illető mint egy kísértet.

febr. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Nem csak te voltál neki tinderen match. Ha írja,hogy találkozni akar, akkor mihamarabbtalálkozni kellett volna, nem ilyen baráti kérdéseket feltenni. A gyorsabb erősebb kutya b*ik.
febr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy találkoztunk, utánna tűnt el.
febr. 12. 14:14
 4/6 A kérdező kommentje:
*utána
febr. 12. 14:15
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, milyen. Mikor meg elkezdtem anno tinderezni ezek engem is nagyon sziven utottek (mondom ezt ugy hogy amugy tok normalis, nyitott kinda nepszeru is voltam, es tisztesseges) irok par peldat hogy megnyugodj:

-volt olyan, akiert elutaztam egy masik varosba (en vagyok a lany): mikor odaertem a busszal, letiltott. Egyebkent ereztem hogy fura a dolog igy terveztem aznapra programot baratokkal igy nem maradtam hoppon🥹

-volt olyan, akivel kellemes tali volt de szerintem mindketten tudtuk ez felejtos. Elkoszontunk eloben szepen es soha tobbet nem irtunk egymasnak

-szakitasom utan mondom tinderezek. Rengeteget dumaltam egy sraccal, mire talalkoztunk volna elojel nelkul, hogy ez megse menne stb, mindenhonnan letiltott. Mai napig nem ertem xd

-eloben ismerkedtunk meg: nem tudott megfektetni, masnaptol ghostolt, de meg volt pofaja leirni hogy jol erezte magat:D

-Meg biztos van sztori, de mar nem is jut eszembe


A ghostingot sajnos a mai vilagban mindennaposnak kell venned, egy percig ne okold magad. Szerintem meg nekem is volt olyan hogy tok rendes sracnak tunt, elhalt a beszelgetes aztan nem irtam neki (igaz nem talalkoztunk)

febr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Ne várj magyarázatot, képtelenek arra is, hogy őszinték legyenek.


Nekem is volt egy talim, végig normális volt, meg láttam hogy élvezte a társaságom, megköszönte a talit, elköszöntünk. Majd hazaértem írtam neki, de már nem is nagyon válaszolt, végül benyogott annyit hogy nem áll készen, az előző szakítása óta lelkileg nincs a toppon. Oké, megértem, nem is problemaztam rajta. Aztán úgy tett hogy könnyen beletörődtem, azt hitte jobban fogok teperni. Mondtam neki hogy nem vagyok kutya hogy teperjek bárkinek is, ha elutasít valaki, nem gondolom hogy lenne értelme továbbra is próbálkozni 😂

Aztán mondta hogy szeretne még velem találkozni csak egy kis időt kér. De már nem volt meg az érdeklődés, nem válaszolt úgy mint azelőtt. Szóval beadta az unalmasat, és megírtam neki őszintén, hogy legyen őszinte, ne húzzuk egymás idejét! Ha nem, hát nem, nincs belőle semmi, de ha szórakozik sokkal bántóbb, mintha előre őszinte lenne. Azt mondta végig őszinte volt hozzám.. És nem szeretne rosszba lenni velem, ekkor elég jelentősen, de kulturált formában kiosztottam. Majd rá egy hétre láttam már kapcsolatban is van 😅

Annyit írtam neki, hogy Sok boldogságot, úgy látom sikerült leküzdeni a lelki problémáidat!

Legközelebb próbálj meg az őszinteségre törekedni!


Aztán tiltottam.

febr. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!