Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek a Nice Guys Finish Last (A kedves fiúk utolsó helyen végeznek) elméletről?

Figyelt kérdés
[link]

febr. 11. 04:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

Az, hogy nagyon helyes, a nice guyok 90%-a igazából egy passzív-agresszív, manipulatív, hazug arc.

Nem azért nem választjuk őket, mert túl jók, hanem mert érződik rajtuk ez a fura ellentmondásos vibe.

febr. 11. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Hülyeség.

Egy nőnek különösen fontos hogy a párjában érzelmi társra is találjon, a pasikat szokta ez többször hidegen hagyni.

Ja, meg akik általában "nice guy"-nak titulálják magukat, ahogy #1 mondja, manipulatív, passzív agresszív, furcsa emberek, akiktől engem személy szerint konkrétan kiráz a hideg. Egy elsőre talán kicsit nyersebbnek tűnő, őszinte, jószívű pasi mindig előrébb kerül a sorban ezeknél.

febr. 11. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Ezt azok a srácok szokták telipofával hangoztatni, akik egy szép nőnek a 💩át is megennék, lehet hisztis, bunkó, ostoba, pénzéhes, minden egyszerre. Akik szerint az alfahím mértékegysége, hogy mit tűr el neki a nője, lehet vele bunkózni, megveheti, megcsalgatja, és ha igazán jó a pasi, akkor a nő ezek ellenére se szakít. Tehát: ha véletlenül találnak átlagos egy nőt, aki szóba áll velük, akkor szent meggyőződésük, hogy ők sokkal jobbak pasiban, és elkezdik tesztelgetni, hogy meddig mehetnek el a szadizmusban a "csúnyalánnyal". Miközben szünet nélkül csorgatják a nyáluk a szétfilzerezett csajokra.

Ha a "csúnyalány" mellett bármikor esélye nyílik félredugni, akkor lelkiismeret furdalás nélkül megteszi. Szerinte ez neki jár, mivel ő nem kapott annyi esélyt dugni, mint az alfachad kanok. Nem fog kihagyni egy lehetőséget se.


A valóságban ilyen egy nice guy.

febr. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

Ha meg szeretnéd érteni, hogy miért nem sikeresek azok a férfiak sem a nőknél, akik nem az 1. és a 3. hozzászóló által jól leírt halmazba tartoznak a "nice guy" kategórián belül, akkor szerintem ez a pszichológusnő magyarázza el a legjobban, legérthetőbben.


(Mivel angol nyelvű forrást linkeltél, gondolom, nem gond, hogy angol nyelven vannak a videók.)


https://www.youtube.com/watch?v=beRMVqgHdZ4


https://www.youtube.com/watch?v=iTQ6dhee--I

febr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
4. vagyok, úgy kellett volna írnom, hogy "akik nem az 1-3. hozzászóló által jól leírt halmazba tartoznak".
febr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat! Sokat segített nekem mindegyik válasz!


Passzív-agresszív vagyok önmagammal szemben, de egyáltalán nem tartozom a "manipulatív, hazug arcok" közé. Épp ellenkezőleg.

Már csak arra kellene rájönnöm, hogyan változtassak magamon, fejlesszem önmagamat. A 4-es válaszoló által linkelt első videó hasznos infókat ad.


Nincs sikerem a nőknél, azt látom, hogy helyettem mindig valaki mást részesítenek előnyben (aki persze csak ki fogja használni).

Azt látom, hogy a nőknek csak az kell, hogy "szídétsék" őket, nekem ehhez be kell lássam, hogy jelenleg nincs tehetségem.

febr. 12. 21:22
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Felejtsd el először is, hogy azt vizsgálod, ki kit fog átverni és hogy veled mennyivel jobban járt volna, ennek nagyon sokszor semmi valóságalapja nincsen. Ha valaki kioffolt, felejtsd el, onnantól nem a te dolgod, kivel milyen kapcsolata lesz, de megjegyzem, nem mindenki bunkó a barátnőjével, aki szerinted bunkó, a nagydumás csávók is tudnak tök megbízható, rendes párok lenni, attól még, mert társaságban teszik az agyukat. De ha mégis, nem a te dolgod. Ne legyél lelki szemetesláda csak a szexért cserébe, de ha kedvelsz egy lányt őszintén, lehetsz a barátja, ez esetben meghallgathatod, nem kell mindenkit megdugnod, tök normális, ha vannak az embernek ellenkező nemű haverjai, akivel lelkiznek is. De ha kihasználva érzed magad, akkor lépj le. Az ilyen haverságok akkor működnek, ha te is kipanaszkodhatod neki magadat és szerintem jót is tesz, ha lányokat is megtanulsz lazán emberként kezelni. Mert nem szédíteni kell őket, csak lazán viselkedni velük, nem remegve hősszerelmesként, amikor még nincs is semmi köztetek.
febr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

6: Én ezt árnyaltabban látom.

Konkrétumokat ha mondasz, akkor el tudom magyarázni neked is.:)

A jó tulajdonságaik a vonzók, bármilyen nehéz is esetleg ezt a verziót elképzelned.

A rosszakat te látod, de ők nem látják - még.

Azok fokozatosan kiderülnek, és akkor a nő bajban van, mérleggel, megéri-e így is, vagy sem.

Ha trauma éri a férfitől, akkor ez már nem egy csendes mérlegelés szokott lenni olyanoknál akik nincsenek egzisztenciális függésben a férfitől.


Akinek jó bora van, de nem jó a marketingje, az adjon kóstolót!:)

Ez párkapcsolat! Itt a szexuális információ a lényeg, nem az emberi.


Ha valakin (férfin) érezni, hogy szeretetet ad és fel fog tolni a falra, ha alkalmat adsz neki, és bármi másért is felkelti az érdeklődésedet, akkor az tuti befutó.

De persze meg kell lenni a képességeknek még ezen felül, hogy észleld, ha valaki rád bukik. Mert nem minden nő fogja látványosan kimutatni ezt.

Tehát a mai férfiakhoz képest kiemelkedően jónak kell lenni szociális képességekben is.

febr. 13. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

* Egyébként nálam nem az a preferencia, hogy kedves-e a férfi. Egy férfi jó kell legyen, nem kedves. Mint Jézus, aki megverte a rossz embereket.

Ha valaki kedves, de egy szélhámos, az a legádázabb ellenséged a világon.

febr. 13. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%

Ez csak azt jelenti, hogy a nők az agresszív macsókra hajtanak, akik tárgyként kezelik őket, míg egy érzékeny, érzelmes normális srácot sokszor észre sem vesznek.


Ja és lepontoztam az összes okoskodó feministát, aki nem tudta megállni, hogy ne tegyen bele minden második mondatába egy oda nem illő angol szót, csak hogy intelligensebbnek tűnjön. 🤡

febr. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!