Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyetemet végzett lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemet végzett lányok mennyire fontos, hogy a pasi is diplomás legyen?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk egy pasi szoba Festő/mázoló és jó a fizetése és emelett normálisan gondolkozik meg él némi kuúr életet is(múzeomkba,kultúr rendezvényekre jár, elgondolkodtató könyveket olvas stb..) akkor már annyira nem baj,hogy nem járt egyetemre?
febr. 11. 15:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*kultúr
febr. 11. 15:06
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Nekem fontos, mert tapasztalataim szerint azokkal van közös érdeklődésem, akik hasonló iskolazottsaggal rendelkeznek. Nem kétlem, hogy van kivétel.
febr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Nekem egyáltalán nem fontos. Van diplomám és egyaltalán nem zavar, ha a páromnak nincs. Amig!!!!!!!!! meg nem kapom, hogy a diplomámat, és a szakmai előmenetelemet a mázlimnak köszönhetem, és hasonlók!

Az, hogy mennyit keres, viszont mar számit. (Nem kell eltartania senkinek, de én sem fogok eltartani senkit)

febr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%

Hát azért ismerek olyan nőt akinek csak azért van papírja mert szét tette a lábát....


Szóval nem minden nő ártatlan.

febr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
5-en meg ismerek olyan pasit, akinek az apucija vette a diplomáját.
febr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Egy diploma minőséget jelent. Diplomátlan emberből pl. nem nézem ki, hogy szépirodalmat olvasna, mondjuk Harty Pottert.
febr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%

2 diplomám van. Őszintén mondom nem (feltétlen) attól lesz valaki kultúrált, mert minden héten eljár múzeumba és nonstop szépirodalmat olvas.


Aki tisztességesen elvégzett egy középiskolát és leérettségizett, az rendelkezik a szükséges alapműveltséggel. Érettségi idején én is "műveltebb voltam" kvázi, hisz több területen is aktív tudásom volt, azóta ez nyilván sokat kopott, illetve átalakult.


Szóval ne gondolja azt senki, hogy csak azért, mert valaki diplomás az mindig a múzeumokat járja és folyton tanul. Nem ettől lesz valaki okos, értelmes.


Ahogy nem is a diplomától lesz valaki intelligens.


Ettől függetlenül mondom!!!

Számomra fontos, hogy a másik is diplomás/egyetemista legyen. Nem a pénz miatt. Nem a státusz miatt. Ha úgy alakulna, simán járnék egyébként egy olyannal aki nem esik bele ebbe a kategóriába. Tehát nem előfeltétel. De kevés ilyennel találkozom, hisz nekem ez a "természetes közegem".


Viszont az egyetem, ez a közeg, ez az élmény egy olyan kohéziós erő ami mindig adhat alapot egy jó beszélgetésre. Rögtön van egy közös pont. És még ha nem is ugyanoda jártatok és nem ugyanazt tanultátok, sok olyan élmény van/lesz ami mindkettőtöknek megvan. Gólyatábor, első órák, nehézségek, könnyedségek, évfolyamtársak, oktatók, szakdolgozat, vizsgák, diplomázás stb. ami az életetek és a kialakult személyiségek egy szerves részét képezi.


Inkább úgy fogalmaznék: könnyebben megtalálom a közös hangot azzal, akivel megvannak ugyanazok az alapélmények.

febr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4%
Diplomam van es nem tudom megtalalni a kozos hangot diplomasokkal. Legtobbszor irritaloan okoskodoak.
febr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Másoddiplomai képzésben vagyok, és számomra nem fontos. A diploma csak egy papír, nem kell annyit tekerni érte, nem mondom, hogy bárki bármikor megcsinálhatja, de azért sokaknak megy, persze szaktól is függ. Annak, hogy vki nem járt egyetemre számtalan oka lehet, de attól a logikája lehet nagyon jó, lehet művelt, olvasott. Az sokkal fontosabb, hogy megértsük egymást, hasonlóan gondolkozzunk, hasonló legyen a humorérzékünk stb.

Ez egy vélemény, ismerek olyan lányt is, akinek fontos. Ez is beállítottság kérdése. Azt lenne érdemes kiderítened kérdező, hogy annak a lánynak, aki esetleg neked tetszik (már ha van ilyen) fontos-e ez.

febr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#4, #7 Jól van Karcsika, tudjuk, neked nem sikerült az egyetem és ezért utálsz minden diplomást. Huuuh, most, hogy kiengedted a gőzt, magadba nézel kicsit, hogy hol van a probléma?
febr. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!