Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag alatti nem helyes férfinek nem szabad ismerkedési szándékkal közeledni nők felé?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre ha ismerkedni szándékkal közeledtem nők felé akkor elhajtottak, nyilván mert akkor a nő rá van állítva egy kényszerpályára hogy bejön neki e a férfi vagy nem így a külső sokkal jobban számít.

Eddig 2 barátnőm volt mind a kettő nem úgy alakult ki hogy akkor én fel akarom szedni. Egyik párom egy barátsággal indult a másik meg kollégák voltunk és napi 8 órában együtt voltunk


febr. 12. 14:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
35%
Ki mondta hogy nem szabad? Ha egy ronda pocakos vesztes vagy akkor keress valami tehén nőcit.
febr. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szabad, csak bírd az elutasítást.
febr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!