Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Adnátok esélyt olyan 32 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok esélyt olyan 32 éves csinos vonzó nőnek aki még szűz azért mert az igazinak akarja odaadni magát?

Figyelt kérdés
febr. 24. 19:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem adnék, mert "Igazi/Nagy Ő" nem létezik!
febr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Igen, de honnan tudod ki az igazi?


35f

febr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
Igen
febr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Bár én no vagyok, de ha egy férfi emiatt tartogatta volna magát, akkor azt gondolnám, hogy éretlen vagy nagyon nem vagyunk egy hullamhosszon. Teljesen máshogy gondolkoznánk egy ilyen alapvető dologról.
febr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
40%
Igen, ha tetszik
febr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Személyiségétől függ, hogy akarok valamit, nem a szüzességtől. Mindenképpen furcsálnám, hogy 32 éves fejjel igazira vár, hiszen mi alapján dönti el testiség nélkül? Nekem az igazihoz hozzá tartozik a szex, ami ha rossz, nem lehet "igazi".
febr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%

32 éves, csinos és vonzó.

Inkabb egy pszichiáter számat adnék a pasik helyében nem esélyt.

Honnan dönti el ki az igazi?

40 év múlva jön rá a pasi, hogy átverték?

febr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Esélyt adnék,de azért lenne félelmem az elvárásait illetően!
febr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
igen nem ez a fontos.
febr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben igen. De mi van akkor, ha épp kiválasztja, majd 2 év múlva szétmennek, ami a mai világban nagyon gyakori - nem feltétlen 2 éves az időtartam...? (F42)
febr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!