Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyetemistaként vagy pályakezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemistaként vagy pályakezdőként hogy jut időd és pénzed párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Most év elején fejeztem be sikeresen az alapképzésem egyetemen, nagyon örülök, hogy a sok munka végre elérte a célját.


Amit viszont kicsit sajnálok, hogy ez idő alatt teljesen háttérbe szorult a párkapcsolati életem. Szingliként kezdtem el és szingliként fejeztem be a képzést. Ez idő alatt, a napjaim döntő részét elvitte az órákra járás és az otthoni tanulás.


Az egyetem elején nem dolgoztam tanulás mellett, csak a sulira koncentráltam. Ilyenkor az volt a gond, hogy bár több szabadidőm volt, pénzem nem volt kimozdulni, mert amit a szüleimtől kaptam, az elment bevásárlásokra. Amikor a későbbi szemeszterekben elkezdtem sulizás mellett dolgozni (home office munka), akkor viszont több pénzem volt ilyesmire, viszont szabadidőm nem volt annyi, hogy kipihenten eljárjak otthonról.


A szakomon nem volt olyan lány, akivel egy hullámhosszon lettünk volna. A közhangulat sem volt az igazi, sokakban még benne volt ez a covid utáni szorongás, amit az az időszak okozott. Az egyetem is eléggé ellustult, mert még a vírus-időszak után sem volt semmi program, amire el lehetett volna járni új embereket megismerni.


Most, pályakezdőként is fennáll még az eddigi probléma. Pénzt kell félretennem lakhatásra vagy kocsira, hogy a munkahelyemre be tudjak majd jutni, ha valahova felvesznek. Az időm döntő részét elviszi a munkakeresés, interjúra járás, otthoni rutinmunkák.


Nem tudom, hogy az én korosztályomban hogyan tudnak az emberek megfelelően zsonglőrködni a pénzükkel és az idejükkel, hogy jusson belőlük a párkapcsolatukra. A baráti köreimben is azt látom, hogy a legtöbben szingliként güriznek a megélhetésért, a jövőjük kiépítéséért.


23F



febr. 24. 20:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ha nem jut rá idő akkor először teremts rá. Legyen munkád és ha belerázódsz elkezdhetsz ismerkedni. Az otthoni rutinmunka meg ne legyen kifogás miért nincs idő párkapcsolatra.
febr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Valószínűleg igazad van.


Ami kicsit mégis nyomaszt, hogy ahogy telik az idő, egyre inkább azt érzem, hogy a későbbiekben red flag lesz, hogy ennyi időn át nem voltam kapcsolatban.

febr. 24. 20:14
 3/23 anonim ***** válasza:
33%
Az lesz jó sok lánynak mert hát lega most kéne időt szakitani legalább egy-két rövid kapcsolatra. Nem kell milliót keresned, csak légy érett hozzá. Minél jobban húzod az időt kifogásokkal annál inkább csökken az esély, de először legyen munkahelyed.
febr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
55%

Nekem muszáj volt dolgoznom egyetem mellett, majdnem teljes munkaidőben. Úgy jutott idő a kapcsolatokra, hogy négy hónap mindennapos találkozás után (és mert ő is egyetemre járt és dolgozott) úgy döntöttünk, hogy osszekoltozunk. Ennek már három éve, ő 2022-ben, én tavaly diplomáztam.


25N

febr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
20%
Mit jelent a párkapcsolat? Kétféle nő típus van: az egyik orrba-szájba szexel, nem izgatja hogy ki is vagy valójában, csak legyél szexuálisan vonzó. A másik típust a programok, az egzisztencia, a napi teendők érdeklik, ők max csak azért szexelnek havonta 1X, hogy nem mondják rájuk hogy asszexuálisok. Szóval melyikre nem jut időd/pénzed?
febr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
34%
Egy kapcsolat nem kerül havi 10-20 ezer forintnál többe, ennyit azért az emberek nagy része ki tud adni arra a néhány programra.
febr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
14%

"hogy az én korosztályomban hogyan tudnak az emberek megfelelően zsonglőrködni a pénzükkel és az idejükkel, hogy jusson belőlük a párkapcsolatukra."


Mondjuk úgy hogy apuci-anyuci kifizeti nekik az életet és elszedik a nőidet. Ez van. Dolgozz sokat!

febr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
51%

Egyetemi éveim alatt volt a legtöbb szabadidőm, pedig műszaki végzettségem van, rengeteg labor, gyakorlat, házi és kötelező katalógus volt. Hogyha nem volt időd párkapcsolatra, amikor dolgozol még nehezebb lesz!


Mindenkinek arra van ideje, amire akarja.

febr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
58%

Időd biztos lenne.

Pénz minek? Úgy értem, ha egyedül vagy, akkor is mész programokra, ide-oda a haverokkal. A párok is közösen, felváltva fizetik az ilyesmit.

febr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Egyetem alatt - mikor nem dolgoztam - heti 20 ezer forintból gazdálkodtam. Ha elmegy az ember enni egyet és megnéz egy mozit, el is száll a heti pénzem legalább egynegyede-harmada.


Időt tényleg nem tudom honnan tudnék megspórolni a mindennapokban. Nem mennek el órák tiktokozással, videojátékkal vagy hasonlóval.

febr. 24. 20:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!