Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság már bárkiből lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság már bárkiből lehet cicababa hercegnő, aki külsőre megüt egy gyenge közepes szintet?

Figyelt kérdés

Hihetetlen, milyen szintű csajok mennyire nagyra vannak magukkal:

-Jónőködni szinte bármilyen magassággal lehet a kis törpétől a nagy culáig,

-bőven elég hozzá egy nagyjából normális alkat (amihez soha az életben semmit nem kellett csinálni), már az is csinos, sőt bombázó,

-arcra is az alsó néhány százaléknyi kegyetlenül ronda nőn kívül mindenki más gyönyörűnek gondolja magát.


Ezzel szemben egy férfi csak akkor számíthat bármi extrának, ha egyszerre feltűnően jóképű, kivételes magas, és nagyon jókötésű.


Így már rögtön érthető miért megy a sírás, hogy milyen sok a szép csinos jónő, és milyen kevés a hejjespasee!



febr. 26. 13:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Bla bla bla...
febr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%

Számomra biztosan NEM!

Aki nálam hercegnő akar lenni, ott kell külcsín, ami megfog, de belbecs legalább annyira, ami mrgtart... abban pedig pl személyiség, intelligencia, humor, hűség, empátia, kreativitás, stb.

Önmagában tehát egy " szép" nő csak maximum kiindulási alap.

febr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
Ámen.
febr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%

Tudod te, hány férfinak taszítóak a cicababa kinézetű nők?

Jómagam is így vagyok. A karakteres arcokat kedvelem, nem a babásakat. Legyen markáns, egyedi, akár jellegzetes, sokkal jobban bejön.

febr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%
Küldjünk neked ez 100 as zsebit annyit sírsz. Emeld fel a lusta zsíros valagadat és menjel edzeni ha nőt akarsz!
febr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
41%

Honnan veszed hogy gyönyörűnek gondolják magukat?


Amúgy csak megsúgom hogy én is brutál alacsony vagy (150 cm) és világ életemben szaladtak utának a pasik. Nem számít egy nőnél a magasság.


Honnan veszed hogy semmi munka nincs a testben? Régen én is ezt kaptam meg dagadt g*ciktől akiket kioffoltam UDVARIASAN,hogy nekem könnyű mert szép testtel születtem. Hát nagyon nem. Több éve nem eszek semmi cukrot, és naponta edzek.


Ja és mégvalami. A szépség szubjektív. Én sok helyes pasit ismerek csak vagy hülye barmok, vagy házasok már. És inkább vagyok egyedül minthogy egy disznón kelljen egész este lovagolnom imádkozva azért hogy a kis pöcsétől végre elmenjek aki napi 2 táblacsokit bezabál közben meg szétfolyik az egész ember... és még csak brlsőre se oké.

febr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
Hogyha neked mindenféle külsejű nő tetszik, azért miért a nők hibásak?
febr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%

"bőven elég hozzá egy nagyjából normális alkat (amihez soha az életben semmit nem kellett csinálni), már az is csinos, sőt bombázó"


Ne hazudj. Felraknak vékony testalkatokat, és mindenben találtok hibát. Victoria's Secret modelleken is találtok kivetnivalót.

febr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
Te nem a V János vagy?
febr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
35%
Te is gondolhatod annyira jóképűnek és vonzónak magadat, amennyire szeretnéd
febr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!