Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen esélyekkel lesz komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esélyekkel lesz komoly párkapcsolat friendzónából és barátság extrákból?

Figyelt kérdés
febr. 26. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Mi a lényegi különbség számodra a kettő közt?
febr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%

#1:

friendzone: barátság, nincs se vonzalom, se szerelem

barátság extrákkal: barátság, van vonzalom (meg is élve), nincs szerelem vagy elkötelezettség


Szerintem olyan 10% a friendzone és 30% a barátság extrákkal esetében az esély arra, hogy kialakuljon párkapcsolat. Hogy ez egy jó kapcsolat lesz-e, na az egy más kérdés.

febr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

2: Jaj, nem úgy értem a kérdést.

A barátság extrákkal és a komoly párkapcsolat közt mi a lényegi különbség a KÉRDEZŐ számára.

febr. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

A friendzoneból nem szokott párkapcsolat, szex lenni. A barátságról már annál inkább.

Barátság extrákkal esetén is inkább van esély kapcsolatra, de az elenyésző arányban fordul elő.

febr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3. Barátság extráknál nincs elköteleződés ,jöhet más nő jöhet más férfi időnként összejárnak szexelnek, ritkábban találkoznak, nincs kimondva az elköteleződés
febr. 26. 17:10
 6/11 anonim ***** válasza:

Barátság extrákban lehet exkluzív állapot, vagyis csak egymással dugtok, de nem vagytok együtt, de szexkapcsolatban is simán.


A barátság extrákban barátkoztok és szexeltek, ennyi.

Lehet belőle szerelem, kapcsolat, de átlagosan véve egyoldalú az érzés, vagy ki se alakul egyik fél részéről sem.

febr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5: Értem.

De nem értem.:))

Életemben nem volt kimondva senkivel az elköteleződés.

Szerintem az emberi természet olyan, hogy ha kötődik, az az elköteleződés.

Visszafelé nem fejlődik egy kapcsolat.

Ha megszakad egy kapcsolat, annak komoly oka kell legyen egy ember részéről, pl. megölte az anyámat, mert az emberi természet olyan, hogy egy kapcsolat elmélyül idővel, és a hosszú távú kötődésre van az idegrendszer programozva, gyárilag ez a program fut rajta.

Ha nincs komoly ártás, mint pl. anyagyilkosság, aljasság, megkárosítás, akkor magától megy ezen az úton egy emberi kapcsolat.

febr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7:


Látod én a #6 vagyok és velem se fordult ilyesmi elő. Automatikus volt, hogy egymást akarjuk és együtt vagyunk. Igaz, az egyik félrement, de eleinte nem volt kimondva, hogy mi most együtt járni fogunk.

A másikkal még randizni se randiztunk, amikor "összejöttünk" akkor "randiztunk". A harmadikkal még mindig együtt vagyunk évek óta.


Persze kérdező működik egy kapcsolat úgyis, hogy ki van mondva, hogy járni akarok veled, de ha barátság extrákkal fajta kapcsolatban mindketten másokkal is keféltek abból szerelem nem hiszen, hogy lesz.

febr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
At lehet vinni komolyba akar. A baratsag az sokkal magasabbrendu bensosegesebb kapcsolat egy szexkapcsolat vagy parkapcsolatnal,ha meg van a vonzodas.
febr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van egy olyan fogalom, amit a szerelem haromszogenek hivnak. Ebben a kapcsolatok osztalyozzak aszerintz hogy szerelem, szex es elkotelezodes milyen foku. Teljes erteku kapcsolatnak azt nevezzuk, amelyikben mindharom feltetel fennall. Ezek a faktorom degradalodni szoktak az idovel, tehat ha ugy erzed, hogy a akapcsolat amiben vagy, az nem teljes erteku, akkor villamgyorsan fel kell merni, hogy mi nem stimmel, mi az ami a te oldaladrol hianyzik, es mi az, amit a masiktol kapsz. A masikon nyilvan nem tudsz valtoztatni. Innentol mar csak belatas es onismeret kene.
febr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!