Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkednétek ilyen pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednétek ilyen pasival fekete luxus kocsikkal mászkál cserélgeti őket,nagydumás jár boxolni meg edzeni haverokkal clubbokba is?

Figyelt kérdés

Társkeresőn ismerkedtem meg vele de gyanús picit hogy komolytalan volna az ismerkedéskor.

Még nem taliztam vele.


febr. 26. 23:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%
Én nem ismerkednék vele, így ismeretlenül is egészen más az értékrendünk.
febr. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Komolyan ennyi csak a leírása az embernek? Hát ez kb bármi is lehet de még akármi is.
febr. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
"Clubbok"-ba jár edzeni?
febr. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
30%
Ez pont mellékes.
febr. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
34%
2: És bárkiből lehet akárki, és még akárkiből is lehet bárki, há' nem? Há' de!
febr. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
58%
Simán lehet,hogy kamuzik mindenről,közben lehet még jogsija sincs, pozolós fotókat meg bárhol lehet csinálni.
febr. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%
Nem
febr. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
23%

Csak hasonlóval ismerkedtem mert hát nem is a legfehérebb.

De kocsik edzés meg ez a szabadéletmód az egész ember.


Én tali előtt inkább még csetelgettem vele. Amiből már viszont rengeteg minden átjött róla.

(Az asszonynak kb otthon a helye pasikkal szinte nem is állhat szóba,(ez nem szószerint irogtva odavissza hanem úgy teljesen körvonalazódott azokbol pl hogy helyes hogy szinte csak a munka meg hátartás az életem es nem járok sehova. Ez neki a legjobb hogy életem sincs. Felkiáltojellel irta is hogy ez nagyon is jól csinálom meg ilyenek)es mikor úgy visszakérdez hogy minek húzom a randit talán nekem ő ijesztő, (mivel jeleztem neki hogy idegen még nekem apránként ismerkedjünk), olyan érzest is kelt ha a valaszom igen lenne "be is verne a képembe", már cseten is sokesetben azon gondolkodtam hogyan mit válaszoljak hogy nehogy vmi rosszat írjak.



Szóval ha bizonytalan vagy egyszerűen csak beszélgetni kell!

febr. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
13%

Folyt viszont amikor kiléptem leráztam szinte úriember volt. Nem kezdett szidni semmi, csak annyit írt hogy további jó kutakodást akkor. (Habár nem tudom mit érthetett ez alatt de vmi lightos beszólásnak veszem csak. Nem akart meglincselni zért mert offolom. Ez azért ritka korrekt volt tőle.)

Szóval az elengedés ebben a fázisban (még)megy neki. Ami amugy ritka.

febr. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem mert egy alvilági mocsok lehet...
febr. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!