Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelek miért nem veszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek miért nem veszik észre, hogy az állandó hisztivel csak magukat járatják le?

Figyelt kérdés
febr. 27. 09:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem érdekli őket,mert legalább addig is foglalkozik velük valaki. Az életben ennyi figyelmet sem kapnak, itt meg valami hősnek képzelik magukat.
febr. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%

Mert nekik már mindegy.

Bár hozzáteszem, hogy könnyű ítélkezni akkor, amikor te már túl vagy x csajon/pasin.

Ha az ő helyükben lennél, hogy 30 évesen még a kezét sem fogtad volna meg egy nőnek, akkor nem biztos, hogy te jobban viselnéd.

febr. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
2- de a hisztitől se lesz nőjük.
febr. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

#3


Ők már feladták, szóval nem is reménykednek benne.


Becslésem szerint az incelek 5-10%-a lesz sikeres a jövőben.

febr. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Tudják szerintem, de nem érdekli őket. Én nem bántom az inceleket, mert empatikus embernek tartom magam. Sokaknak elképzelesük sincsen, hogy milyen érzés lehet egész életedben gúnyolódások, meg sértő megjegyzések céltáblájának lenni. Az ember társas lény, vágyik a szeretetre, érintésre stb. Vannak akik ezt soha nem fogják megtapasztalni és emiatt teljesen érthető módon nihilistává válnak sokan. Persze nem mindig ennyire reménytelen a helyzet, sok eset van, ahol az incelek képesek kilépni ebből a pokolból és megtalálják a boldogságot.
febr. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%

Ha valakit mindenki utál/ nem kedvel és egy csók se jött össze sose ott nem mindenkivel van a gond, hanem az adott személyel.

Lehet egy csomó mindenen változtatni, de bese látják mi a baj velük...semmi őnismeret. Nyavalyogni meg könyebb, mint megmozdulni vagy szembenézni saját magukkal.

N 32

febr. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Én se sajnálom őket egy percig se.

Ahelyett hogy változtatnának azon gondolkoznak hogy lehetne a nőket legálisan megerőszakolni. Nem tárgyként néznek ránk. Csak mert szinten felül nem kellenek senkinek mutogatnak szidják a többi pasit hogy biztos ők azért kellenek mert bűnözők. Eszükbe se jut egy szinten lévő nőt keresni mert ugyan már hát arra nem áll a kukac. De a szintjüket se képesek feljebb vinni mert az túl nagy meló.


Ez van. Vagy alkalmazkodsz és felveszed a harcot vagy nyavajogsz és folytatód a szar életed. Ők a második lehetőséget választják.

febr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem helyett mert*
febr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Fáj az igazság...
febr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
Önmagában nem értem minek kell ilyen szót kitalálni, hogy "incel"? Számomra a "lúzer" szinonimája, nem értem azokat, akik direkt lúzernek bélyegzik magukat és még büszkék is rá. Még ha én lennék a legnagyobb vesztes a nőknél,akkor se hivalkodnék ezzel,hanem épp ellenkezőleg, próbálnám eltitkolni, de lehet az én logikámmal van a baj.
febr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!