Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják azt a nők, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt a nők, hogy neten nincsenek "normális" pasik, amikor még férfi szemmel nézve is full jó palik vannak fent és írnak egy átlagos lányra?

Figyelt kérdés

Előre is szólok, hogy nem vagyok meleg, de van az a szint amikor már meg lehet állapítani férfiként is hogy egy másik férfi úgy néz-e ki mint a Norte-dame-i toronyőr vagy épp úgy mint egy tipikus filmsztár.

Regisztráltam kíváncsiságból húgom képeivel egy magyar társkeresőre és még csak nem is a legfelkapottabbra, és még ott is jobbnál jobb külsejű, már-már filmsztár szintet megütők is írtak nagyon nagy számban, normális leveleket. Az anyagiakban is sokan brillíroztak, voltak ott mérnökök, orvosok is.


Akkor mégis miért mondják azt a nők, hogy "nincsenek normális pasik" online? Amikor ez tényszerűen nem igaz. Én azt láttam a saját szememmel, valódi tapasztalattal, hogy baromi erős a férfi felhozatal online. A női felhozatal pedig igen gyenge, tényleg csak a selejt moslék nők vannak sajnos.


febr. 27. 11:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

Tudsz mutatni screenshotokat?


Illetve olyan jó csávók ezek, hogy elképzelted, ahogy smárolsz velük?

febr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

Ugye ezt most találtad ki?

Évekig társkeresőztem.

Hát nem ez volt a tapasztalat.

Inkább vagy ronda, vagy a jó hapsi nős / elvált de csak szexpartnert keres. Az anyagiak hogy derültek ki számodra a bemutatkozó levelükből? Rögtön mellékeltek kereseti kimutatást is?


Ha selejt moslék nők vannak, akkor meg hurrá, hogy neked nem kell velük összejönnöd. ÖRülök neki.

febr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Egyrészt, aki neked egy átlagos pasi, az még lehet másnál felejtős.


Másrészt, írt már rám több átlagos, vagy egyenesen jól, sőt, szexin kinéző csávó. Aztán a második mondatváltásnál kiderült, hogy nagyon nem egymásnak szánt minket az ég.

(Nyomulós perverz, sznob, agyilag kisfiú... sok ilyenhez volt már "szerencsém")

febr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%
Mindenkinek más a normális. Sok olyan nő van, akinek igazából senki sem normális, így egyedül maradnak.
febr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Ebből következik hogy a jó külső és egzisztencia őnmagában lszrt se jelent sok nőnek.
febr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Az mondjuk számomra érthetetlen, miért moslék nős társkeresőre regisztrálnak tömegesen a filmsztár kinézetű dokik...
febr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
5 vagyok. Még anyni hogy kb 6 éve voltam fenn az egyik társkeresőn (nemsokáig szeremcsére)....jómultkor felnéztem kíváncsiságból, kb ugyan azok a pofák vannak ott akik anno.
febr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy lánybarátom,akivel szórakozásból szoktuk csinálni,h én odaadom neki a telómat, ő meg az övét ,h megnézzük,h a másiknak milyen matchek vannak. Háát finoman szólva nem a legjobb csávók gyülemlenek fel, inkább azt mondanám,h sok-sok match jön,de annak a többsége vagy nagyon hülyén néz ki,vagy nagyon hülye szöveggel indít, és persze kétségtelen van néhány normális is, de nem könnyű kiválogatni a sok selejt közül.

Az én tinderemen meg kb. napi 1-2 match jön össze, és a csajokból mondjuk 5 matchből 1 olyan,akivel úgy lehet normálisan beszélgetni.

febr. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy normális alatt a nők nem a kinézetet értik, hanem a viselkedést. Az pedig nem egy bemutatkozó levélből derül ki. Tessék velük elmenni randira, aztán összejönni velük kapcsolatra, és majd egy év együttélés után lehet itt hisztikézni, hogy tök normális pasik vannak fent.

Aztán a valóságban már első randin ki szokott derülni, hogy tíz évvel ezelőtti képpel/lopott képekkel ismerkedik, és/vagy a fele se igaz annak, amit leírt, és/vagy nős, és/vagy csak dugni akar.

Online mindenki azt hazudik, amit akar. Te például azt, hogy egy fiatal nő vagy, aki kapcsolatot keres, és szegény normális srácoknal pont te töröd össze a szívét, hogy ghostingolsz. Pedig olyan jól alakult!

febr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha valaki képes egy emberi lényt selejtnek meg mosléknak titulálni, csak mert neki nem az este, akkor nézhet ki bármilyen jól, minden, csak nem normális...
febr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!