Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy idősődő nő (35-40 éves)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idősődő nő (35-40 éves) hogyan tudja kompenzálni, hogy kiöregedett?

Figyelt kérdés

Ugye azt tudjuk, hogy egy férfinél mindig ott van a magas státusz, egzisztencia, ráadásul egy magára minimálisan odafigyelő 45 éves férfi még bőven a csúcson van minden szempontból.


De mi van a nőkkel, akiknél sokkal meredekebb a lejtő, és rögtön látszik, hogy akármit tesznek, sosem lesznek már olyan vonzók, mint 20 évesen? Mi van még a külsőségeken kívül, amivel javítani lehet a helyzeten? Vagy tényleg igaz, amit egyre többször mondanak, hogy nőként 30 után egyszerűen lefőtt a kávé, és vége mindennek?


febr. 27. 12:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/296 anonim ***** válasza:
86%
Ez egy hülyeség. Egy velem egykorú (40 éves) nő is hihetetlenül szép és vonzó tud lenni számomra. Persze ha intellektuálisan is passzolunk.
febr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/296 anonim ***** válasza:
75%

Na, ide figyelj! 42 éves nő vagyok, egy 20 éves életvitelével, habitusával, gondolataival, lelki világával. Annyi vagy, amennyinek érzed magad, és ez sugározni fog rólad kívülről! Minden szempontból a csúcson vagyok, élek, szerelmes vagyok, ragyogok, energiabomba vagyok!

És ez mások véleménye is. A kávé majd a sírban fő le!

febr. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/296 A kérdező kommentje:

[link]


Magyar nőknél még tragikusabb a helyzet

febr. 27. 12:08
 4/296 anonim ***** válasza:
10%

Ez egy bonyolult kérdés, és igazából embere válogatja.


Vannak tények azonban.


1) 30 felett a nőknél valóban beindul a késztetés ( fejben, testben, lélekben ) hogy megállapodjon, és majd családja legyen.

Ami ilyenkor elindul az az hogy válogat, mert a LEGJOBBAT akarja. De a legjobb már ilyenkor nincs, és ezt nem fogadja el. Ha összejön egy normális, rendes, rendezett emberrel akkor simán mindenre van lehetősége.


2) A férfiaknál valóban a 45 a csúcs, de ettől függetlenül nem várnék addig. 35-45 között jó lenne megtalálni azt a nőt akivel meg lehet állapodni. Ami fontos hogy legyen intellektuális és fizikális vonzalom és hasonló habitus, ha a másik pénzszóró te meg beosztod, sose fogtok jól kijönni. Ha őt évi 100 utazás elégíti ki, de neked elég évi 1-2 akkor megint csak nem.

febr. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/296 anonim ***** válasza:
76%
Mh...pont, hogy 31-2 evesen kezdtek el megtalálni a normákis, értékesebb, nem csóró, nem "maradék"-féle pasik! Raadásul, nem is vagyok vékony sem
febr. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/296 anonim ***** válasza:
83%

Nos, egy felnőtt férfi, akinek volt már életében tartós párkapcsolata, pontosan tisztában van azzal, hogy egy kapcsolatban hosszú távon a külső huszadrangú szempont. Kb. egy-két hónapig érdekes, utána már egészen más szempontok kerülnek előtérbe, mint a személyiség, az összeillés, stb. Bármilyen furcsa is, egy csomó érett férfi képes vonzódni érett nőkhöz fizikailag is és ez fordítva is így van, különösen akkor, ha minden más téren is megvan az összhang. A környezetemben sok olyan pár van, akik 35 felett jöttek össze, korukbeli párjuk van és vonzódnak is hozzájuk.

Általában azoknak számít CSAK a külső, akik nem tudnak valamiért mélyebb kapcsolódásra, tartós párkapcsolat működtetésére. Ez kb. a tinik érzelmi szintje, és igen, van, aki megreked itt.

febr. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/296 anonim ***** válasza:
90%
Így 50 felett sem igazán értem ezt a kérdést.
febr. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/296 anonim ***** válasza:
87%
Idősödő?😂 Az van, hogy mégis te nyugtatod itt magad hetente ezzel a siránkozással, nem én, 42 éves idősödő nőként 😉
febr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/296 anonim ***** válasza:
86%

Ha belehondolsz egy 20 éves pasi, még olyan kis tejfelesszájú. Fordított esetben is így igaz, egy nő és egy férfi közt nincs különbség, mind2 ugyanúgy öregszik. A néző izlesén múlik, hogyan ítéli meg. Meglehet a többség vagy a média azt nyomhatja, hogy inkább a fiatal, éretlen lányokra buknak. Egy egészséges férfi a párjával együtt öregszik. Ezt el kellene fogadni. Hiszen peregnek az évek, és 70 évesen akármit is csinál magával egy férfi vagy nő, úgyis meglátszik a kor.

Egyébként 35 vagy 40 évesen nem öregednek ki a nők. Ha ilyen férfi közelében vagy, ilyeneket éreztet veled, akkor jobb ha ott hagyod. Pont ebben a korban tündököl a nő.

febr. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/296 anonim ***** válasza:
87%

Kapaszkodj meg: nem akarok kompenzálni. Miért kéne? Az olyan felszínes egyedek, akinek az a minden, hogy a csaja minél fiatalabb és vékonyabb legyen, menjen nyugodtan és keresgéljen az éppen nagykorú csajok között. Sok sikert!

Ráadásul már remekül ki tudom szűrni pár perc után, hogy ki az, aki csak beérné velem, és ki az, aki valóban vonzódik.

A legjobb az egészben: szingliként is teljes az életem. Egyáltalán nem motivál, hogy csak azért legyek valakivel, mert addig se vagyok egyedül. Vagy minden szempontból megfelelő, vagy bele se kezdek.

febr. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!