Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nő nem fizet az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő nem fizet az első randin, akkor aranyásó, ha ő hívja el a pasit és így a nő fizetne, az riasztó, de ha a saját részét fizeti, az meg felér egy elutasítással? Semmi sem jó a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Igazából azt vettem észre, hogy ezek ha külön vannak kérdezve, akkor minden opció rossz. És itt szigorúan csak az első találkozásról/randiról beszélek.

Ha a nő kezdeményez, és ő is akarja fizetni állni a randit, az ijesztő, nem nőies.

Ha elfogadja, hogy a pasi fizet, akkor megkapja, hogy aranyásó. Tök mindegy, hogy hol volt a randi, mennyibe került, ez a reakció.

Ha meg azt mondja, hogy fizeti a saját részét, az meg kb felér egy elutasítással.


Miért baj minden opció? Miért nem jó semmi sem a férfiaknak?


febr. 29. 17:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%
Úgy gondolom, hogy te nem férfiakkal randizol hanem "férfiakkal". Oda kéne figyelni, hogy kinek is adsz esélyt és akkor nem kéne azzal foglalkoznod, hogy vajon miért baj ez-az nekik.
febr. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
10%
Igazad van, semmi sem jó nekik. Hagyd is őket békén, kerüld el őket, jobb lesz mindenkinek 😅
febr. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem a saját tapasztalataimróo beszélek, hanem arról, hogy mi megy egy-egy kérdés alatt, ahol kifejezetten az egyik opcióra kérdez rá a kérdező.
febr. 29. 17:37
 4/19 anonim ***** válasza:
De kérdező a véleményetek eltérnek. Te miért ebből az oldalból indulsz ki?
febr. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nekem jó volt mindig is az anyagi helyzetem,így soha nem érdekelt a pénz, ezért önmagában nem értem,hogy léteznek emberek,akik ilyen pitiáner dolgokból ügyet csinálnak.

Én alapból úgy megyek első randira,h majd én fizetek,aztán ha a csaj akarja a saját részét fizetni,akkor hagyom, hogy legyen ahogy akarja, nekem aztán olyan mindegy az a pár1000 forint nem oszt nem szoroz, nem ez alapján ítélem meg a másikat.

febr. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
16%

Ez egy baromság és oltári nagy általánosítás.


Általában pont ezek a kifogásai a nőknek arra, hogy ők miért ne tegyenek semmit.

febr. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok gazdag,de nem sajnálok pár ezret,senkitől,nyilván 30,40 ezreknél más a helyzet
febr. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%

Hogyha akarsz folytatást, udvariasan felajánlod, hogy fizeted a magad részét, ha meghív, akkor valószínűleg ő is akar folytatást.


Hogyha rosszul sikerült a randi és tudod, hogy nem akarsz tőle semmit, akkor kifizeted a részed és elköszönsz.


Arról hogy ki mit gondol, nem vagy hatással, szerintem így teljesen korrekt vagy és a többség hasonlóan gondolkodik.

febr. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Houston! Baj van a toronyban!
febr. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%
Olyan pasit válassz, aki neked megfelel. Gavallér fizet az első randin, külön kasszás nem fizet, aki meg csóró, azét meg te fizeted.
febr. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!