Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen férfiként mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen férfiként mennyire nehéz manapság társat találni, pár hónapon belül, összejöhet csinos vonzó nő, milyen magasan vannak a nők igényei manapság?

Figyelt kérdés
Egy 17 éves párkapcsolatból léptem ki két hónapja most már lassan jó lenne újra társat találni 37 éves férfiként, elhízott de szerintem vállalható szerethető férfi vagyok. Kormányhivatalban vagyok portás, viszonylag a csinosabb formás nők az eseteim 17 évvel ezelőtt ilyen adottságokkal viszonylag könnyen jött életem párja csak sajnos elhagyott, remélem most is hasonló sikerek fognak érni engem társkeresés terén főleg interneten
febr. 29. 18:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Fogyjál le, szívesen.
febr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
😅 meglepő az önbizalmad ilyen értékekkel.
febr. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
2 hónap alatt túl tetted magad egy közel két évtizedes kapcsolaton? Már csak emiatt sem jönnél szoba nálam, kizárt, hogy ennyi idő után túltetted magad rajta.
febr. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Kamu.
febr. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Idős , dagadt , egyszerűmelós portás…. Csinos nőt akar level 555
febr. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%

A nők igényei?

Ha csinos, vonzó nőt akarsz, akkor ne vállható legyél, hanem csinos, vonzó férfi.

Szívesen.

febr. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
98%
Ja, hogy elhízott vagy? És még a nők igényei magasak :D :D
febr. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%

A nők elvárásai nem magasak. Azt várják el amit nyújtani tudnak.

Legyél vonzó pasi és akkor sikerül.

Ha nem akarsz vagy tudsz az lenni add lejebb az igényeidet.

febr. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
97%
Itt a te igényeid túl magasak, nem a nőké. Arról ne beszéljünk, hogy két hónap és már kellene az ingyencseléd meg az ingyenprosti az életedbe, ez is elég gáz, nem fognak kapkodni érted semmilyen nők szerintem.
febr. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
97%
Igények vannak, mellette te mit hozol? Dagadt vagy, minimálbérért vagy portás és majdnem 40 éves. Örülj neki ha egy elhízott 40-es szóba áll veled.
febr. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!