Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 170 centivel 100/5 nő jelöl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 centivel 100/5 nő jelöl be tinderen/badoon, stb. 180 centivel 100/60 akkor tényleg nem számít a magasság a nőknél vagy hol van a hazugság?

Figyelt kérdés
90%-ban alacsonyabb nőkről beszélünk, nagy részben 160 cm vagy alatta.
márc. 1. 17:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Már a kérdés is hülyeség. Ezeken az appokok csak a képeket nézik.
márc. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Ki mondta, hogy nem számít a magasság?
márc. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

#2


A nők hazudoznak erről.

márc. 1. 18:01
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul kérdezed.

Nemrég volt egy kérdés, hogy milyen férfiak tetszenek.

7/9 első szava a magas volt, másik kettőnél pedig valami más volt ugyan az első helyen, de ezt is kiemelte.

márc. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Érdekes, ahogy leírtam, hogy a nők hazudnak erről, akkor elhallgattak.


A nők hazudoznak erről, de a valóságban csak a magas férfi felel meg.

márc. 1. 18:38
 6/18 anonim ***** válasza:
58%
170 centinek lenni férfiként az egyik legnagyobb átok
márc. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Soha nem tindereztem, de ezekszerint én az 5-ben lennék, ahogy több ismerős is. 168 cm magas vagyok, a volt párom ugyanekkora. A családban két ennél alacsonyabb pasi van, mindkettő kapcsolatban évek óta.

Nem hiszem, hogy valaha elhangzott, hogy a magasság nem számít. (Ahogy az sem szokott, hogy a külső nem számít, vagy, hogy a pénz és így tovább) Az szokott elhangzani, hogy nem lehet csak arra fogni a sikertelenséget.

Igen, minél közelebb vagy az átlaghoz (pl átlag magasság ebben az esetben) annál nagyobb esélyed lesz. Minél messzebb vagy, annál kevesebb.

Ugyanígy, minél közelebb vagy a szépségideálhoz, annál könnyebb. Főleg a neten, ami kvázi egy katalógus. Te az Ikeában a leginkább tetsző bútort vennéd meg, ha bármit megvehetnél? Ugye, hogy igen? Ezért nem jó a netes felületeket alapnak venni.

Az, hogy valaki alacsony, nem determinálja a sikertelenséget, ha nem épít köré egy kellemes komplexust.

márc. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Azon nők akik szerint ez nem igaz, javaslom regisztráljanak fel egy férfi profillal egy társkeresőre 170 centivel meg 180 centivel ugyanolyan profillal és láthatják miről beszélek.
márc. 1. 18:57
 9/18 anonim ***** válasza:

8, még mindig nem a Tinder a világ egésze. Én, mint írtam, nőként se voltam fenn soha. Másikon se. A volt párjaim se.

Nem mindenki ott ismerkedik, így nem lehet csak arra alapozni. Akkor se, ha te sehol máshol nem ismerkedsz.

márc. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A férfiak is hazudnak meg a nők is, nincs itt semmi extra.
márc. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!