Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan, aki azt érzi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki azt érzi, hogy ha többre tartja magát es van önbecsülése, akkor a pasik 99,9% a kiesett, mint opció?

Figyelt kérdés

Mert legtöbb pasival megalázó hosszútávon, vagy kibeszél a hátad mögött, vagy csal, vagy tesz valamit ami a ”tekintélyed” aláássa.

Elég az is, hogy esetleg aggódnod kell hogy eléggé sovány vagy a számára, vagy azon kattogsz, hogy de kár, hogy nem tudod neki megadni az anális szexet, es ilyen emberalatti nyüglödes van es megfelelési vágy legtöbbször a semmiért, egy üresfejüért.

Mihelyst rendben jön az önbecsülés, vége a kapcsolatnak mert mar nem tartható fenn


márc. 1. 21:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Ugyanezt érzem. Akkor inkább leszek egyedülálló.
márc. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
41%

Én ilyen férfigyűlölő kérdést rég nem olvastam ezen az oldalon. És csak azért, mert eddig OLYAN FÉRFIAK ALÁ FEKÜDTÉL akik megcsaltak, nem tiszteltek, DE TE SEM TISZTELED SAJÁT MAGAD ha képes vagy azon aggódni, hogy azért csal meg, szakít veled, mert vékony vagy, vagy nincs fakanál.

SEMMI ÖNBECSÜLÉS NINCS BENNED, te csak félsz, hogy ismét olyan férfiakba botlasz és inkább egyedül éled az életedet "örökre".

Szánalom.

márc. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%
Pont emiatt szenvedtem sokáig, próbáltam megfelelni, mégsem lehettem soha annyira csinos és kedves lány, hogy egy szalmaszálat is keresztbe rakjin miattam az aktuális kapcsolatom...és ezeket évekig tűrtem. Aztán egy szép napon kinyílt a szemem meg a csuszalesőm, hát én fizettem rá erre is! Minden esetre most egy ideje egyedül élek, tök jól elvagyok így, bár természetesen sokszor hiányzik egy igazi társ.
márc. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
67%

Van olyan, amikor egy pasi nem bírja ezt elviselni egy nőben.

Az exférjemnek például titkos viszonya volt, szinte azonnal rájöttem, és a kislányommal otthagytam őt. Ledöbbent azon, hogy otthagytam, mivelhogy az exei ha tudtak is róla anno, ők elviselték ezt. Mondom ragyogó, az exeidet is rommá csaltad.


Nem szabadna sem a nőnek, sem a férinak megalázkodnia a másik előtt. Mennyi olyan van, hogy valakinek a párja betegesen féltékeny, nem léphet ki az utcára sem egyedül, szó szerint semmit nem csinálhat önszántából. Ez korlátozás és a másik fél behódol.


Ezêrt is êrzem úgy, hogy a párkapcsolatok/házasságok jelentős rêsze nem működik hosszútávon már alapból sem.

márc. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
2 es, én a populáció 99,9% ról beszélek, azaz ilyenek az emberek. Nem akik alá fekudtem, hanem ilyen az átlag. Ócska, buta, gerinctelen es aljas
márc. 1. 21:15
 6/26 anonim ***** válasza:
67%

Nem fogalmaztál akkor pontosan a kérdésben.

Az emberek nagy része ilyen. Birtokolni és a saját ízlésére szeretné formálni a másikat. Legyen szó nőről vagy férfiról. Mindenki a saját akaratát nyomatja anélkül, hogy a másikat egy percig is meghallgatná. Aztán kidurran a lufi, a másik lesz a rohadék, mert nem hódolt be. Hát ez van sajnos.

Mint írtam a 4-es válaszomban, komolyan senkivel nem érdemes tervezni, nagyon sok esetben évek múlva jön elő az ember valódi énje. Az meg tud fájni.

márc. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
78%

Igen, olyanok. De te miért azon kattogsz, hogy elég-e a nemiszerved, vagy, hogy milyen az alakod és még meg is akarsz neki felelni? Nem kell. Ha erőlteti, mondja, hogy felhízhatnál akkor szakíts és kész. Ha megcsal bár fáj örülj, hogy megszabadultál tőle.

A férfiak 99,99% nem igaz, hogy köcsög hűtlen féreg.

Nők között is akad ugyanolyan.


Ez tisztára ugyanolyan kérdés mint amit az incelek nyomnak csak ők azért, mert nem kellenek egyáltalán. Te meg azért, mert magad se tiszteled, nem vagy jó emberismerő és akkor inkább élsz egyedül macskákkal, kutyákkal még akkor is ha a "Nagy Ő" könyörögne.

Hát ne haragudj, de ez olyan férfigyűlölet félelemből fakadva mint a ház.

Amúgy szomorú is, hogy pár kukac miatt így gondolkodsz.

Természetesen te életed, de nincs igazad, a férfiak 99,99%-a egyáltalán nem olyan!

márc. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ez még csak nem is önbecsülés kérdése. Ha kinyitod a szemed, figyelsz rendesen, és akarsz is látni reálisan, nem pedig optimistáskodsz, pozitívkodsz, hiszel meg bizakodsz, akkor eléd fog tárulni a valóság, ami bizony ez. Valahol biztos létezik az a 0,1% kivétel, de sosem fogunk találkozni vagy ha mégis, akkor már foglalt vagy pont nem jövünk be egymásnak. 99,9% kuka.
márc. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
60%
rossz emberismerő vagy, de ezt nem látod és ismered be.. helyette inkább az egész világ és az összes férfi a rossz.
márc. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
52%

#9 én kifejezetten jó emberismerő vagyok, mégis belefutottam egy nagyon jól színészkedő baromba, sajnos mindenkivel megesik.

Ez a túlzott általánosítás meg valóban sok.

márc. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!