Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi és nő is tetszene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi és nő is tetszenek egymásnak akkor könnyű összejönniük vagy nem feltétlen?

Figyelt kérdés

márc. 1. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Ha egyik sem lép felé, akkor egyáltalán nem könnyű.

Bátor férfinak könnyű, ha tudja hogy bejön...

márc. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem feltétlen. Aki mer, az nyer.
márc. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sokszor tényleg csak azon múlik ha a férfi nem mer kezdeményezni? Amúgy ha külső alapján vonzódnak egymáshoz akkor pár beszélgetés után kapcsolat lesz?
márc. 1. 23:48
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Ha komoly párkapcsolatot terveznek, nem feltétlenül. Ahhoz kell, hogy pl. egyezzenek a jövőbeli terveik, a világlátásuk, hasonló legyen a temperamentumuk, az ízlésük, jó legyen köztük a kommunikáció, egyiknek se legyen olyan tulajdonsága, ami a másiknak kizáró tényező, stb. A tetszés nyilván fontos dolog, de önmagában édeskevés.
márc. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
4-es válaszoló vagyok: igen, múlhat azon. Én nőként azt tapasztaltam, hogy amikor nekem kellett rohanni a férfi után, az azért alakult úgy, mert nem érdekeltem eléggé, úgyhogy nem csinálok ilyet. Nyilván azért jelzem felé, ha nyitott vagyok, pl. élőben beszélgetést kezdeményezek vele, bejelölöm Facebookon, társkeresőn matchelek vele, stb., de innentől kezdve nála a labda. (Ismerkedés alatt én is ugyanúgy érdeklődök, kezdeményezek, de a fenti ok miatt fontos, hogy legalább annyi energiát tegyen a dologba, hogy a kezdő lépést megteszi.)
márc. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem.De akkor a beszélgetést általában nem fogja kezdeményezni a nő,még ha nagyon tetszik is neki a férfi? Mindenképp férfinak kell először?
márc. 2. 00:20
 7/11 A kérdező kommentje:
Az ilyen facebook bejelöléssel nekem rossz tapasztalatom volt.Vagy ha ott írtam üzenetet nem volt válasz.
márc. 2. 00:30
 8/11 anonim ***** válasza:
7# akkor nem tetszettel neki, csak te azthitted
márc. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nőként akkor se jelölök, szólítok le nőként valakit, ha nagyon tetszik. 16 és 22 közt próbáltam, soha nem lett jó vége. Mindig azt tapasztaltam, hogy elindult valami, jött a férfi, jött, én ki akartam ugrasztani a nyulat a bokorból, ezért rákérdeztem, vagy rákérdeztettem, de ott mindig visszavonulót fújt. Nekem csak abból lett kapcsolatom, ha vártam, és jött a saját tempójában, és akkor történt a csók, járás, amikor ő készen állt rá, és ő kezdeményezte. Azóta, ha már ismerem az illetőt, nyilván simàn beszélgetek vele úgy is, hogy én szólítom meg, de arányokra figyelek, többet ő. Elsőre sosem megyek oda férfihez, elsőre sosem jelölök és nem is írok rá legelsőre, mindegy mennyire tetszik. Nekem ez jött be.
márc. 2. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem könnyű összejönniük, szerintem.
márc. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!