Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Végülis mi az a barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végülis mi az a barátság extrákkal és lehet belőle kapcsolat?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy nővel akivel megbeszéltük hogy csak barátok maradunk de valahogy közel kerültünk egymáshoz és többször lefeküdtünk már, viszont ő azt mondja hogy neki most nem fér bele egy kapcsolat és nem szeretne most kapcsolatot de tök jól megértjük egymást, sokat nevetünk, sokat beszélgetünk, tök jókat szexelünk, akkor miért nem lehet ebből kapcsolat, egyáltalán mi a különbség a barátság extrákkal és a kapcsolat között?
márc. 2. 10:07
 1/7 A kérdező kommentje:
De lehet azért nem akar kapcsolatot mert ő sokkal jobban néz ki nőben mint én férfiként?
márc. 2. 10:10
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

A barátság extrákban nincs szerelem, nincs vonzódás.

Benne a nevében, hogy barátok vagytok, egy kis testiséggel, de nem több.


Egy kapcsolat pedig kapcsolat. Szerelem, meghittség, romantika, tehát párként viszonyultok egymáshoz, nem haverként.

márc. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. Nincsen vonzódás?? nem gondolná hogy a nők nagyon úgy szexelgetnek hogy nincs vonzalom szerintem ez nem jellemző rájuk, max a pénzéhes nőkre..
márc. 2. 10:18
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Akkor is van különbség érzelmi fellángolás, újdonság varázsa, izgalom megélése nevezzük bárminek és a tiszta, mély érzésekkel megélt szerelem között.

Mindkettőben van vonzódás, de más megélni, nem ugyanaz a kettő.

márc. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Úgy gondolom, hogy hiába lenne veled kapcsolatban nem működne, mert:


- te szerinted ő sokkal jobban néz ki. Önbizalomhiányod miatt féltékeny lennél.



- ő nem bízna benned szintén, mert csalódás érte és rád vetítené ki.


Nemhiába nem akar párkapcsolatot.


Úgyhogy döntsd el, hogy elég a szex vagy inkább abbahagyod azt is és más nővel ismerkedsz párkapcsolat céljából.

márc. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátság extrákkal azért nem változik kapcsolattá mert legalább az egyik fél nem akarja. Talán mert fél az elköteleződéstől vagy mert csak megjátssza, hogy a barátod, de kapcsolat biztos nem lesz belőle.
márc. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem tök jó, hogy találtál ilyen lányt.

Elég kevesen képesek ilyenbe belemenni a nők közül.

márc. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!