Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek az anyagias,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az anyagias, de cserébe "csóró" csajokról?

Figyelt kérdés

Pl. van egy ismerősöm aki HO-ba dolgozik és közbe a csaja mindennap az ő kocsijával jár 50-60km-ert, mert a saját autója (1-es swift) gáz számára. Pedig csak arra teheti meg. Én mondtam a srácnak, hogy tuti nem engedném, hogy az én drága autómat amortizálja le, miközben van neki sajátja.


Vagy a másik példa, az a csaj, aki mamahoteles és nem keres 400 ezer forintot se, de cserébe kb. elvárás az évi 3 üdülés. (ő mondta)


márc. 2. 10:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Mindenki azt vár el, amit megkaphat.Ennyi, törődj bele.
márc. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Pont leszarom, nyilván nem.jövök össze olyannal, aki tőlem elvár ilyen dolgokat, de magának egy tizedét sem tudja megteremteni.
márc. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Az első az a pár magánügye, senkinek semmi köze hozzá. Én is HO dolgozom, felőlem akkor megy a párom az autómmal, amikor akar. A másodikat meg értelmezni sem tudom, csóró albérletes diákként is jártam üdülni, nyilván nem világkörüli utakra, de havi 400-ból lazán kivitelezhető, most pl Riminibe megyünk, egy százas egy hét két főre szállodában oda-vissza úttal, azaz 50 e Ft/fő.
márc. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

3 - Az első egy nettó lehúzás minden értelemben. Még csak az autót se tankolja a csaj. Spórol magának, hogy legyen pénze. :'D


Amikor én ennyit kerestem és otthon éltem, akkor az első az volt, hogy összeszedjek minél több pénzt a lakásomra és nem elnyaralgattam, várva a megmentő személyt akihez befészkelhetek. Nettó 400 az semmi, alapból a kaja 100e havonta (ha van igényed normális ételre), az üzemanyag 60e forint, mondjuk lakáshiteled van akkor az 140e forint, azt marad egy 100asod jó esetben. Egy évben 1.2m forint megtakarítás max és egy váratlan esemény ennek a felét simán elviheti (elromlik az autó, a mosógép vagy bármi)

márc. 2. 10:26
 5/17 anonim ***** válasza:
37%
nagyon sokuk van jelen ezen az oldalon.
márc. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
20%

Ha veszel saját pénzből házat akkor nincs havi törlesztésed csak szólok.

Nekem a lakás ott kezdődik hogy 120 nettó négyzetméter.

márc. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%
#4 ok, én meg albérletben lakva is elnyaralgattam a pénzemből, kinek mi, nem vagyunk egyformák, egy évvel később lett így lakásom, nagy kaland. Am meg totálisan hidegen hagy, hogy más emberek hogyan élnek, de ne vicceljünk már, hogy egy gyemektelen, lakbérre nem költő nőnek ne férhetne bele évi három üdülés lazán. Mert ha mamahoteles, mint írtad, lakáshitelre tuti nem költ.
márc. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%

Az a véleményem, hogy az ő dolguk.

1.,A csaj azért jár az ismerősöd kocsijával, mert villoghat és spórolhat vele, az ismerősöd meg hagyja, mert neki nem számít, vagy viszonozva van valamivel.

2.,A mamahoteles lehet, hogy nem is akar saját lakást, élvezi az életet, majd előbb-utóbb keres olyan férfit, akinek van lakása, és odaköltözik a mamahotelből. Gondja akkor lehet, ha a mama kirakja a hotelből.

márc. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
Paksi gyökér, csitulj el! Se pénzed, se életed, se értelmi képességed, se barátnőd, semmid sincs. Dugulj el inkább, és ne degradáld a nőket.
márc. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%
Az a véleményem, hogy: Nekem nem lenne hozzá pofám. Ha másnak van és talál olyan pasit aki ezt finanszírozza, hát az ő dolguk.
márc. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!