Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt miért csak puák csinálják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt miért csak puák csinálják általában és az átlag fiatalemberek nem, hogy odamennek zsinórban több tucat jó csajhoz próbálkozni?

Figyelt kérdés

márc. 4. 19:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Végre tudom mit jelent a PUA-Pick up artist! Ennyit tudok róluk.
márc. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
85%
Mert az átlag fiatal emberek, férfiak ennél sokkal értelmesebbek. Láttam pár ilyen pua csajozó videót és szégyenérzetem támadt nő létemre.
márc. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Mert a legtöbb embernek azért van szégyenérzete amire a második válaszoló is célzott. Akinek nincsen az még el is hiszi magáról, hogy az a menő és akkor lesz férfias, ha gond nélkül és szégyenérzett nélkül bepróbálkozik minden második nő nemű személynél. Véleményem szerint az ilyen inkább csak szánalmas.


F

márc. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Régen jártak a csávók háztűznézőbe és nem volt szánalmas. Manapság miért vannak úgy bemajrézva az emberek, hogy csak egy oktató parancsára és szövegével mernek odamenni?
márc. 4. 20:23
 5/28 anonim ***** válasza:
39%
Aztán a nők meg sírnak hogy nem mernek odamenni hozzájuk a csávok.. Ha odamennek akkor meg az a baj.
márc. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 shortcel165 ***** válasza:
33%

5#


A nők azt akarják, hogy Bradpitt menjen oda hozzájuk.


A magamfajta alacsony pasit le se szarják!

márc. 5. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

#6,

De te sem a szőrös bálnához akarsz odamenni :D

márc. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Leclerc ***** válasza:

Mert így nem fog normális kapcsolatuk kialakulni.

Ez maximum alkalmira jó.

márc. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Jártál te már diszkóban, kérdező? Nem kell többszázezreket kidobni pua baromságokra, hogy valaki odamenjen nőkhöz. Más kérdés, mennyire hatékony zsinórban "zaklatni" tucatnyi nőt, aki szórakozni ment le a buliba és nem is flörtölt veled előtte.
márc. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Azért, mert kínos. A tipik PUA-k eljutottak egy olyan szintre, hogy már nem is veszik észre, hogy kínosak vagy egyszerűen tesznek rá. Viszont azért az átlag fiatalembernek igenis ciki lesz, ha sugdosnak meg megjegyzéseket tesznek a buliban, hogy "én voltam a 4., akihez odament, ez nagyon megalázó" meg "hát ennek is csak annyi a lényeg, hogy a csajnak jó melle legyen / legyen p...a a lába között".
márc. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!