Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A rendes férfiak hol ismerkednek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rendes férfiak hol ismerkednek?

Figyelt kérdés

Rendes alatt azt értem, hogy tisztességes, becsületes, nem nőzik, pláne nem k.vázik, nem iszik-drogozik, ja és nem is tippmixezik.

Ellenben van rendes munkája és tud és akar félretenni.



márc. 5. 23:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
43%

Én pl itt is szoktam.


De b*szhatom, hogy a te fogalmaid szerint 100% rendes vagyok, ha a nőknek meg pont hogy nem a rendes férfiak kellenek, hanem a rosszfiúk! -.-

38/F

márc. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
65%
jó lenne ezt tudni mert idővel jó lenne nem egyedül lenni.
márc. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
82%

Én ennek megfelek, de az itteni néhai írkáláson kívül nem nagyon szoktam így kifejezetten ismerkedni.


Amúgy az lenne a tippem, hogy elsősorban élőben ismerkednek az ilyen pasik

márc. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
48%

Én társkereső rendezvényekre járok, minden hónapban minimum 2x de inkább 3-4x.

A férfiak abszolút 'rendes' férfiak, ezt váltig állítom. Nyilván egyik sem top-Giga Chad de vannak nagyon jóvágású jó megjelenésű urak. Mindenki tényleg rendes.

márc. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Élőben? Akkor velem van a baj, mert élőben hozzám nem rendesek jönnek oda.
márc. 6. 06:35
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Már nem ismerkedem sehol. Mégis kinek kellene egy gyerekes, öszülő és kopaszodó férfi? Néha kiemelem itt az ismerkedős kérdésem, de az is felesleges. 39/f
márc. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
84%
Sehol, nincs rám igény.
márc. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
#5 Mert veled pl hol lehet személyesen találkozni?
márc. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
87%
#6: Borotváld le. 10 évig meg sem fog látszódni utána rajtad, hogy öregszel, ha nem hízol el.
márc. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
88%

Az ilyen férfiak egyik része már kapcsolatban van, tehát láthatatlan a számodra, mivel nem nőzik.

Egy másik rész nincs kapcsolatban, de a fenti tulajdonságok ellenére nem voltak sikerei a nőknél, ezért az élet más területeire összpontosít. Ők is láthatatlanok, mert nem fognak a nők körül ugrálni.

És vannak az aszexuálisok és a melegek, akik pedig nem keresnek senkit, vagy nem nőt.

márc. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!