Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mekkora jövedelem alatt kuka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora jövedelem alatt kuka számotokra egy nő?

Figyelt kérdés
Én pl nettó 600e forint felett keresek, 400e alatt kuka. Nem tudnék vele tervezni, a költségeit meg köszi, de nem állom.
márc. 6. 09:56
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
83%
Engem nem érdekel a nő keresete. Lényeg hogy engem ne akarjon kihasználni /lehúzni.
márc. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
79%
Nőt akarsz vagy pénzt? És ha 2 hónap múlva 800-at fog keresni? Attól ő más ember lesz? Ugye furcsa lenne, ha akkor elhagyna?
márc. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
1 - Értem, de aki keveset keres és te jóval többet, az általában le akar húzni vagy mindenképp többe kerül a fenntartása (nem tudja fizetni a nyaralás ráeső részét, nem tehet meg havi több éttermi evészetet stb) mintegy azonos szintű nőé.
márc. 6. 10:02
 4/34 A kérdező kommentje:
2 - Nem gondolom, hogy ez olyan sűrű jelenség lenne. Valahogy nem igazán láttam azt, hogy egy dohibolti eladó, árufeltöltő stb hirtelen közgazdász vagy orvos lesz. :')
márc. 6. 10:02
 5/34 anonim ***** válasza:
85%

Én nem ettől teszem függővé, hogy össze jönnék-e egy adott személlyel vagy sem. Tudom, maradi vagyok.. de hát na, nekem a személyiség sokkal fontosabb.


F

márc. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
85%
Ha önállóan fenn tudja tartani magát és valamennyit félre is tud tenni, akkor nekem az már megfelel, nem kötöm konkrét számhoz.
márc. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező neked nem mindegy másoknak mekkora jövedelem alatt kuka egy nő? Ha neked meg van a szint húzva, akkor miért vagy kíváncsi mások véleményére? Akkor lentebb vagy fentebb viszed a lécet?
márc. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
7 - Érdekel, hogy más is gondolkodik e így.
márc. 6. 10:05
 9/34 anonim ***** válasza:
81%

És olyat se, hogy valaki gyakornokból junior lesz 3-szoros fizetésért? Vagy olyat, hogy egyetem mellett részmunkaidőből vált teljes állásba ugyanott, amitől a fizetése arányosan nő? Vagy esetleg a közgazdász hallgató lediplomázik, elhagyja a holti eladói állását és onnantól jól keres?


Én nagyon sok ilyet látok. Szinte minden jól keresőről elmondható, hogy nem születése óta keres jól, hanem valamikor volt egy nagyobb váltás. Vagy te esetleg 600nettó keresettel születtél?

márc. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
76%

Teljesen mindegy. Ha valaki vonzónak talál, nekem már az megéri.


Bár eddig még nem találkoztam ilyen nővel.

márc. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!