Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok nektek barátnőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nektek barátnőként mennyire jönne be egy elkényeztetett, egoista csaj? Járnátok vele?

Figyelt kérdés
márc. 7. 00:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy járnék ilyennel!
márc. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Amúgy szép, okos, jó képeszségű diplomás csaj, csak mindig saját maga neki a legfontosabb. Úgy tervezi hogy férjhez menés után nem fog dolgozni hanem főállású háziasszony lesz. A férfi irányában pedig komoly elvárásokat támaszt.
márc. 7. 00:34
 3/18 FoxtrotLidérc ***** válasza:
92%
Egyértelműen nem. Már ott bukik a dolog, hogy diplomával háztartásbeli akar lenni. Én pedig nem fogok senkit sem eltartani.
márc. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Én adnék neki esélyt ha tetszik.
márc. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
19%
Én szívesen kipróbálnám milyen becsicskulni irl egy csajnak. De gondolom te nem a csaj vagy
márc. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Soha nem járnék, max megdugom párszor
márc. 7. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem jönnek be az ilyen csajok és ezért nem is járnék hasonlóval sem.

Az nem érdekel, hogy diplomás vagy sem, semmit nem számít. Legyen nőies, azaz rendelkezzen jórészt női (az eredeti értelemben vett) tulajdonságokkal. Nyilván ne legyen segghülye, de én nem egy havert keresnél egy kapcsolatban, vagyis nem férfias dolgokat.

márc. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Itt csak eljátszanám ami szükséges ilyenkor, hogy szex legyen időnként. Amíg nincs más.
márc. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire
márc. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
Mindenki azt fogja írni, hogy nem járna vele. De a valóságban az ilyen nő sosincs egyedül és donganak körülötte a pasik. Semmi más nem számít, csak nézzen ki jól. Mire kiderül, hogy milyen a jelleme, addigra késő. Az ilyen nőket szülés után szokták csak kidobni, mikor pár hétig nincs szex és a teste se olyan közvetlenül szülés után. Akkor szokott a pasinak leesni, hogy jééé, hát ez egy házisárkány.
márc. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!