Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem érdemes 1.5 milliós fizetés alatt belevágni a randizásba?

Figyelt kérdés

A kérdés alapját ez a cikk szolgálja:


[link]


márc. 7. 09:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Neked nem, masoknak igen.
márc. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Hülyeség. Amikor megismertem a párom igaz nem kerestem rosszul, szobát béreltem, egy lerúgott 17 éves Fiátom volt, ami folyton lerohadt és még szűz is voltam 27 évesen. Ezzel szemben ő kicsit kevesebbet keresett, önálló albérlete volt, vadi új kocsija és mégis együtt vagyunk 4. éve. Akkor miről van szó? Amit ezek írnak meg mondanak csak tovább rombolja az amúgy is anyagias, elb.szott generáció értékrendjét.
márc. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
ez nem is magyar...
márc. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
39%
A fele bőven elég (de sokotok még ennyire sem képes, és habzoszajjal hisztizik, hogy demarpedigmiazhogynekünknemelégaminimálbér! 😏
márc. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
De érdemes. Nem értem ezeket a kérdéseket, négy fal között élnek az emberek, akik nem látnak boldog párokat maguk körül átlagos jövedelemmel?
márc. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

#5

Jól látod. Csak ülnek a gép előtt és nézik meg olvassák ezt a sok baromságot, miközben a "munkások" meg boldogan tervezik az esküvőjüket

márc. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

Ez a cikk több sebből vérzik. Külföldi, de forintról van benne szó… (Hogy jön a forint az atlantai ásványvizek árához???) Másrészt, tévesen azt sugallja, hogyha vki nem keres másfél millát, nem tud új farmert venni, de még egy üveg ásványvízre se tud megvendégelni senkit… (Érdekes, de nekem is futja jóval kevesebből is, mint másfél milla). Továbbá, bármennyire is szeretik az oldalon a pasik hirdetni a nők anyagiasságát, én azt mondanám, a nagyon nagy többség nem várja el, hogy minden randin, és később a kapcsolatban is a pasi álljon mindent.

Nagyon uncsi már ez a téma, és szerintem az emberek kevesebb mint 1 százaléka keres 1,5 milliót vagy többet, ritka, mint a fehér holló, mégis sok pasinak van barátnője, felesége még alacsony jövedelemmel is.

márc. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%

#1


Nem ér, én ugyan ezt akartam írni..

márc. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%
A pénz nem számít a szerelemben!!!!
márc. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
23%
Nem magyar cikk. Itt igazából ha nem keresel havi 4 misit akkor kispályás lúzer vagy. 😅👍🏻
márc. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!