Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ,hogyan ismerkedik a legtöbb 25-40eves korosztály?

Figyelt kérdés
Netes társkeresőkön kívül milyen lehetőségek vannak,hol jönnek össze ?
márc. 8. 00:17
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Nekem az utóbbi kapcsolataim mind a munkahelyemen jöttek össze.
márc. 8. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
A mostani páromat ugy ismertem meg, hogy külsős IT.s volt, aki az új könyvelő programunk miatt jöttek külsős fejlesztők, szóval nem kifejezetten munkahelyen, hanem inkább munka kapcsolat miatt. Ez a korosztály, főleg neten ismerkedik szerintem. Akinek ismerkedési problémája van, általában azert van, mert túl magasak az elvárásai. (Ez főleg férfiakra jellemző)
márc. 8. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Társasjáték estek, tágabb baráti összejövetelek, fesztiválok, klubbok, partik...
márc. 8. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

Ha a netes társkereső kilőve, akkor tényleg maradnak a hobbik, edzések, sportesemények, munka, házibulik és egyéb foglalkozások, olyan lehetőségek, mint amit a #3-as írt.

Mondjuk itt azért célszerű megjegyezni, hogy a felsorolt lehetőségek esetében nem feltétlenül történik aktív ismerkedés, társkeresés. Az vagy összejön pluszban, vagy nem. Így a csalódások elkerülése érdekében mindig célszerű észben tartani azt is, hogy nem mindenki van az adott helyen ismerkedési szándékkal.

Pl. szórakozóhelyeken nem ritka, hogy a kisebbségi komplexusos emberek csak „ego-tuningolás” céljából feszengnek ott. Ezért ne csodálkozz, ha esetleg belefutsz 1-2 „egyéniségbe”! 😂

márc. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
13%
40-50? Valami idősek klubbja talán. Szoktak ilyen kirándulásokat szervezni az idős otthonokban. Közös programokat.
márc. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Amit én látok a társkeresőn kívül:

- Havervagy rendezvények (azok azért inkább max. a késő húszas, kora harmincas korosztálynak, meg nyilván annak kevésbé alkalmas, aki nem budapesti)

- rapidrandi rendezvények

- kirándulókör, sportegylet, kurzusok

- munkahely, ill. munkával kapcsolatos programok (pl. börze, konferencia, külsős bedolgozók / szakemberek)


meg van a tök véletlenül kategória (boltban

márc. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!