Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Esélytelen hogy egy nő komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélytelen hogy egy nő komoly kapcsolatba lépjen egy olyan férfival akinek nincs jogosítványa és nem is akar?

Figyelt kérdés
Mennyire gond ez? Én egyszer próbáltam le rakni de nem jött össze. Újra próbálni semmiképpen nem akarom. Mennyire gond ez a nőknek?

márc. 10. 11:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Honnan tudjam?
márc. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Lucskoskáposzta válasza:
Teljesen lehetetlennek tartom!
márc. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Jogsi nem kizáró ok kapcsolatnál, nyugi.
márc. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem egy konkrét nőről van szó, hanem titeket zavarna vagy nem?
márc. 10. 11:20
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Budapest belvárosában például teljesen felesleges az autó.
márc. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
De én úgy hallottam a nők többsége már akkor ott hagy ha megtudja nincs autó. Igaz ez?
márc. 10. 11:21
 7/23 A kérdező kommentje:
Hát ott igen, csak a tömegközlekedési eszközökön meg sok ott az elmebeteg.
márc. 10. 11:22
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy hol élsz. Ha vmi vidéki faluban, ahol kb. a normális élethez nélkülözhetetlen az autó, mert anélkül munkába nem tudsz bejárni meg élelmiszerboltba, akkor elég esélytelen, hacsak nem jó neked az 50éves fogatlan koszos Marinéni.


Budapesten pl. egyáltalán nem esélytelen... nem azt mondom, hogy könnyű, de egyre több ott az autómentes, mert effektíve szükség nincs rá. Ott is kérdés viszont, hogy milyen nőkre mész, mert az instamodell meg tiptop csittifitti topmenedzser nők presztízsből meg anyagi megfontolásból nem fognak összejönni veled meg azért minél fullosabb a nő, annál nagyobb eséllyel tud elszállni magától ("ha a luxusyachtosnak is kellek, akkor minek adnám lejjebb?" effektus).

márc. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
96%

"csak a tömegközlekedési eszközökön meg sok ott az elmebeteg."


A metropolban olvastad?


Nyilván vannak, de egyáltalán nem ez a jellemző.

márc. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
7: én tömegközlekedem Pesten, néha van erre példa, de azok sem a veszélyes típusok ált... ha meg igen, akkor ha félsz, mindig le lehet szállni, és fel a következőre. És azért nem annyira gyakori. De igen, az problémás lehet, hogyha vkinek nincs jogsija, de másfajta közlekedés meg derogál neki... és akkor inkább ki sem mozdul a lakásból vagy csak annyira, ameddig el tud gyalogolni (mert gondolom, taxizni nem akarna orrba-szájba). Nekem pl. egy olyan beszűkült élet nem lenne szimpatikus.
márc. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!