Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék súlyosan sérült,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék súlyosan sérült, kirekesztett, boldogtalan 25-35 éves nőkkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

Szeretném ha megtalálnám a Párom köztük, mert szeretném megadni neki azt a rengeteg szeretetet, odafigyelést, törődést, öleléseket, csókokat, intimitást, minőségi időt, őszinte érzelmeket, érzelmi biztonságot, amire nekem is szükségem lenne.


Nem érezném magam depressziósan, ha lenne, aki számára őszinte támasz lennék, aki erőt ad neki, aki elfogadja és szereti őt annak ellenére is, hogy mások kirekesztik gúnyolják támadják. Szeretnék a legbiztosabb pont lenni számára.


márc. 10. 19:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Pszichiátriai kezeléseken, esetleg elmegyógyintézetben.
márc. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem menekülj a mentális beteg nőktől, nekem volt ilyen nőm 2 évig nem egy gyalog menet ne akarj ilyet.
márc. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Ez így nagyon gáz. Meg ijesztő is.
márc. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Vagy csak ki akarod használni mások sérülékenységét..
márc. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Remélem, te sehol nem találsz ilyet! Csak ki akarod használni!
márc. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Bármelyik társkeresőn.
márc. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
11%

#11

A szaros diploma. Vajon egy 8 általánossal rendelkező nő is elvárja a diplomát?

márc. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

"amire nekem is szükségem lenne"

Egészséges nők is örülnek, ha kapnak, és van, aki adni is szeretne és tud is.

A jótékonykodást megteheted a hivatásodban vagy jótékony önkéntes segítségképpen.

márc. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
addig szeretned megadni nekik amig ki nem elegitenek... minden szuz ferfiu azt hiszi o maga valami jo tet lelek.. ez az erzes mindenkiben meg van amig nem el kapcsolatban nem csalodik, nem eli meg a vagyait.. utana elmulik az az erzes hogy jobbnak hiszed magad es uri emberebnek..
márc. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

Komolyan mondom: ne.

Nekem volt ilyenben részem, hozzád hasonlóan direkt ilyet kerestem. Megpróbáltam vele törődni, odafigyelni rá, de ō inkább visszament az exéhez.

Kivétel nélkül mind Stockholm szindrómás,ahhoz meg te kevés vagy hogy kihúzd belőle. Ne áldozd be a mentális egészséged.

márc. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!