Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elfogadnátok olyan nőt aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnátok olyan nőt aki nagyon lusta, szeret enni emiatt pedig nagyon meghízott?

Figyelt kérdés
Ilyenkor persze hol az a sok pasi aki szereti a kövér nőket….
márc. 12. 11:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehol se volt soha sok pasi aki szereti a kövér nőket. Kevés, az van.
márc. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igazából kevés is elég, de tényleg rengeteg hozzaászólás és Facebook csoport van róla pl… akkor az kamu?
márc. 12. 11:39
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Milyen választ vársz? Mert csak kétféle lehet, igen vagy nem.

És ha itt megkapod ezeket a válaszokat, hogyan fogja ez befolyásolni a jövődet?

márc. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Megismerkedtem egy pasival. Nem volt vele gond szuper személyisége volt tudtunk beszélgetni megértett támogatott de iszonyat túlsúlyos volt.

Azt mondta genetikailag ilyen mondom oké én se vagyok tökéletes. Próbáljuk meg.

Hát... undorító volt vele a szex. Azon a zsíros testen ugrálni amit láttam mikor pucér volt, hogy nyöszörögve tudott csak felülni. Hogy nem tudott szex közben sem mozogni mert nem volt izomzata..

Úgy voltam oké benyelem talán. Dumáltam vele de már nem úgy. Minden nap küldözgette hogy egy doboz szaloncukrot megeszik meg hogy colát vesz mert a vízet nem szereti, hogy óriás milkákat benyom. Na ez volt az a pont ahol végleg megundoródtam a hozzáállásától. Szakítottam.

Szóval ha férfi lennék se nézném le ha trehányság miatt valaki extrém túlsúlyos.

márc. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
El*
márc. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt csak kedvességből mondják, hogy olyan sokan szeretik a túlsúlyos nőket.


De ne aggódj téged is biztos vár valaki a világban.

márc. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
4. ez valami rossz viccnek hangzik inkább. xdd nem tudom elképzelni, hogy valaki ennyire buta.
márc. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan lusta és a súlyára igénytelen férfit biztosan találnál.

Gondolom az nem felelne meg.

márc. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam itt a lusta szóval van bajom. Azt nem fogadnám el.
márc. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Elfogadom mint embert. De jöjjön össze vele az aki ezt szereti. :) én jót sportolok, dolgozok, gyűjtöm a pénzt addig, és elem a jó kis életem.
márc. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!