Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jellemző az anyagiass...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző az anyagiasság a mai fiatalabb nőkre?

Figyelt kérdés
márc. 12. 13:56
1 2
 1/15 Noren1989 ***** válasza:
66%
Nője vàlogatja.
márc. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

Tudod amikor kiirsz egy kérdést, a gyk óhatatlanul feldob egy "hasonló kérdések" fület.

Ez azt a célt szolgálja, hogy ha már magadtól nem sikerült használnod a keresés funkciót, hogy leellenőrizd hogy nem írták-e már ki a kérdésedet, akkor a "hasonló kérdések"nél maga az oldal szedi össze neked... nos... a tiédhez hasonló kérdéseket.


Itt, ahelyett hogy megszokásból a "tovább"ra nyomnál, inkább nézd át a kérdéseket, mert garantáltan találsz a sajátodéhoz hasonlót. Nem csekkoltam, de fogadni mernék hogy csak ma ki lett már írva vagy fél tucat kérdés arról, hogy mennyire anyagias mocskos büdös krvák a nők, szóval lesz miből válogatni, ne aggódj.


Azért fontos hogy új kérdés kiirása helyett inkább olvasgasd a meglévőket, mert akkor nem lesz provokatív szennyel telespammolva az oldal, olyan szinten hogy a normális felhasználók már jóformán nem is tudják rendeltetésszerűen használni.


👍👍👍👍👍✌️

márc. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2 - Kit érdekel? Én friss válaszokat akarok olvasni. Ez az oldal ezért van.
márc. 12. 14:13
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Mi a fiatalabb? És mi neked az anyagias?
márc. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
33%
Nem jellemző.
márc. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

Ne haragudj, de milyen választ vársz erre a kérdésre? Először is, honnan tudjuk, nincs erre statisztika. A legtöbb ember csak a saját szűk környezetét ismeri, és az nyilván nem fedi le azokat az embereket, akikkel te találkozol. Másodszor, ha kapnál is választ, mi a francot kezdenél vele?


Gondolom egy csóró incel vagy, és szokás szerint a nők jellemhibájával akarod indokolni a pártalálási nehézségeidet. Elárulom, kb ugyanannyi rossz jellemű ember van a nők közt, amennyi a férfiak közt. Ha csajt akarsz, a te feladatod, hogy felismerd, ha valami nálad nem fér bele és mártírkodás meg nőgyalázás helyett kiiktatni az életedből azokat a személyeket, akik nem felelnek meg az elvárásaidnak.

márc. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Emberfüggő, de szerintem inkább jellemző. Elvégre szerintem ma sokkal nehezebb megélni, családot alapítani stb. mint 30-40 évvel ezelőtt. De talán még 10-15 éve is jobb volt a helyzet. Az élethez és a benne lévő célokhoz pénz kell, ezt pedig könnyebb egy gazdagabb személlyel elérni mint egy csóróval.
márc. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
8%
Nagyon.
márc. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%

Közepesen fiatal nőként úgy gondolom hogy nem igazán. Fiatal csajokon azt látom, hogy elég nekik randi címszóval egy ebéd a mekiben vagy egy sör a romkocsmában (nekem is az volt). Aztán ahogy idősödik az ember, úgy akar egyre igényesebb programokat, nyaralást, közös célokat. (Persze ideális esetben ezzel párhuzamosan a saját fizetése is nő.)

Egyszer ismerkedtem német faszival, ő azt mondta örül hogy velem nem kell mindig drága helyekre menni, azt mondta kint sokkal magasabbak a nők elvárásai anyagi szempomtból. Ami persze összefügg azzal hogy ott valóban nagyobb jólét is van.

márc. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Ha 40 évesen elvárod, hogy egy 20 éves egyetemista annyiban járuljon hozzá a dolgokhoz, mint te, akkor simán hülye vagy.
márc. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!