Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasik,akik azt mondják, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik,akik azt mondják, hogy a sportos lányok jönnek be nekik, ezt hogy értik pontosan (lent kifejtem)?

Figyelt kérdés
Sportos, tehát sportoljon rendszeresen, legyen valamennyire izmos? Vagy simán csak annyit jelent, hogy vékony legyen?
márc. 12. 16:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Emberenként változó.


Nálam ez testalkatnál a következőt jelenti: egészségesen vékony, az izmosakat nem szeretem. Szóval feszesebb segg, finom kis combok, mondhatni lapos has. De úgy kb. szerintem minden ember tudja, hogy kb. milyen testalkat a vonzó.


Tudod nagyon sok ember féltékeny, savanyú nekik a szőlő...és aki vékonyabb arra rávágják, hogy gebe meg csont...hát nem nem az.


Amikor már semmi combja nincs, csont isk kilátszik mindenhol az már egészségtelenül vékony.

márc. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%

Pl. ő elég sportos és fejben is ott van. :)


[link]

márc. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 gergelice16 ***** válasza:
54%

Egyetértek #1-essel.

Az néz ki jól, ha az látszik a testén, hogy egészséges. Tehát egy egészséges háj réteg még kell is. Nagyon nem néznek ki jól azok a nők, akik már kórosan vékonyak a sok hánytatástól.

márc. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%

Szét fognak szedni engem ezen az oldalon...de azért belinkelek 1-2...


ez egészséges "sportos" alkat:

[link]


[link]

márc. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
39%
Hű, a magyar nők >85 százaléka nem egészséges :)
márc. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

#5


Itt nem arról van szó amivel neked gondod.


Ez az ellentéte annak.


Arról van szó amikor már annyira vékony, hogy az már tényleg kóros.

márc. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem: vékony legyen, de sportoljon valamit, ami tetszik neki.
márc. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Legyen sportos/vékony alakú. Nem baj ha rendszeresen sportol.
márc. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
A vékony nőket értik a "sportos" alatt, nem érdekli őket, hogy nulla az álloképességük vagy az izomzatuk, csak ne legyen hájas, ennyi.
márc. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 mikeXxX ***** válasza:
Heti 6x edzem számomra fontos napi rutin lett az edzès ami azèrt sok időt is elvesz az embertől na most aki semmit nem sportol az azèrt nem lesz jó mert egyrèszt hülyènek fog nèzni minek edzem ennyit másrèszt általában ezek az emberek kicsit vagy nagyon elhízottak (általában!) ami miatt egyrèszt nem biztos hogy vonzóak lesznek számomra másrèszt sok időt nem lesz velem tehát nem az a lènyeg sportos vagy vèkony az adott illető mert ebben is abban is látok vonzó nőket inkább az a lènyeg hasonló èrtèkrendű legyen velem nálam egy kitűzött cèl van az edzèssel amit vèghez is fogok vinni ! 44f
márc. 13. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!