Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet "hatékonyan"ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet "hatékonyan"ismerkedni manapság ?

Figyelt kérdés
30 körül magányosnak érzem magam és fogalmam sincs merre lehetne ismerkedni a társkeresőkön kívül ,teljesen tanácstalan vagyok.
márc. 14. 13:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

társkeresőkön nem mivel nem érdekük hogy kiszállj.

innét leveleztem 1-2 kedves nővel sokáig. Randevút egyik sem akart.

Tescos lány múltkor nagyon kedvesen mosolygott. Azóta nem láttam, amúgy a lányom lehetne. Régebben 1 pultos lánnyal jöttem össze. Bolt nem tűnik reménytelennek. 1-2 nő már bepróbálkozott. Vevők is. Termálfürdőben is jöttem össze nőkkel. Magyar szórakozóhelyen még nem, de Mallorca: Megapark, Oberbayern, BearKönig. Ha idősebb vagy ugyanitt Bolero. Ezeken a helyeken 80% német, de régebben ki lehetett fogni szlávokat is. Becsalta szobájába Egyiptomban is magyar nő. Ezek az olcsób nyaralóhelyek sem reménytelenek. Nagy szállóba érdemes menni.

márc. 15. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
8-as 🤣 én is nő vagyok, nekem van egy frissen szinglisedett szomszédom, megyek szerencsét próbálok 🤣
márc. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Próbálkozhatsz itt is.
máj. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!