Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gáz ha azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ha azért nem volt sose barátnőm mert nem vagyok jóképű és nem tudtam minimálisra csökkenteni az igényeimet? 29F

Figyelt kérdés
Sajnos rondának születtem, nagyon bárgyú és asszimetrikus az arcom, testalkatom meg nagyon nyurga, aránytalanul hosszú végtagokkal. Sose tetszettem a nőknek, hiába adok magamra, pl haj, öltözködés terén, járok edzeni is régebb óta, ha nagyon leadom az igényeket, akkor lehetett volna barátnőm, de nem akartam ilyen kapcsolatba bonyolódni. Már úgy vagyok vele, hogy sose lesz barátnőm, ha eddig nem jött össze, hiába kérdezgetik mások hogy miért nincs, nekik könnyű mert jóképűnek születtek, rám sose néznek a nők meg kerülnek ahogy tudnak.
márc. 14. 15:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy én mit gondolok róla? Szerinted gáz?
márc. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
7%
Ronda férfinek csak dagadt nő jár. Fogad el öcsi nyavajgas helyett.
márc. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szerintem nem gáz, viszont mostanában egyre többen kérdezgetnek ezzel kapcsolatban. Hogy miért nincs, miért nem szedek össze már egyet, stb. Mintha ez csak így működne. Olyan kérdezi, akinek sose volt ezzel gondja, pl. bemegy egy ügyfélszolgálatra és összejön az ügyintéző csajjal, olyan jóképű és gazdag családból származik, vagy olyan akit bámulnak a csajok az utcán (rám sose szoktak nézni)
márc. 14. 15:28
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Ez felnott kerded? Mindegyiket torolnem, amiben a gaz szo szerepel kerdeskent. Menj a tinik koze.
márc. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Rondáknak ia van barátnője..
márc. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
*is
márc. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar, hogy sose volt barátnőd és gáznak se tartom. Mindenki élje úgy az életét, ahogy szeretné!


A rengeteg kifogással viszont csak óvatosan, mert szerintem ha mélyen magadba nézel, te se hiszed el.

márc. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Gáz, mert eszedbe se jutott majdnem 30 év alatt hogy a belsődön kéne dolgozni
márc. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%

Hidd el, hogy a világon senkit nem érdekel, hogy nem volt.


Ha egyszer csoda folytán még is lesz, akkor meg nem kell elmondanod.

A csaj se fogja elmondani h 10 pasival volt max 2-őt.

márc. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel a napi szintű vergődésed. Te úgy jársz ide, mint más a wc-re, és a produktum is hasonló.
márc. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!