Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szülőkkel élés miért gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szülőkkel élés miért gáz férfiként és miért elfogadott nőként?

Figyelt kérdés

Az itteni kommentek egyértelműen ezt írják le.


Ha 25-30 évesen férfiként a szüleiddel élsz, akkor semmirevaló vagy, csóró, nem tudod magad ellátni.


Ha 25-30 évesen nőként a szüleiddel élsz, akkor helyesen teszed, hogy spórolsz, minek laknál egyedül, minek fizetnéd az albérletet etc.


A valóságban pedig, akiket én ismerek nőket és a szüleikkel élnek ennyi idősen, azok a mamahoteles ember definíciói. Az itt leírtakkal ellentétben, egyik se mos,főz külön magára. Takarítani nyilván takarítja a szobáját, de ez a minimum. Szóval semmivel se jobbak mint a férfiak.


márc. 19. 06:38
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
73%

Mert a pasinak is bele kéne vmit tennie a kapcsolatba nemcsak a nőnek aulz jngyenhaztartassal ingyengyereknevelessel 20 évig meg ugye egyeduallo anya is ő lesz.

Jo lenne elvárni a nőtől hogy mindent ő termetsen meg hazat kicait családot lássa el es gebedjen bele meg vágjon ahhoz is jopofát ha a párja otthagyja a sz.rban majd, de ez nem igy mukodik.

márc. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
64%
*elvárni hogy mindent ő nő teremtsen meg
márc. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
64%
*házat kocsit családot
márc. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 A kérdező kommentje:

1 - Ebben egyetértünk. Én megteremtettem magamnak a lakásom és miért? Ha oda költözik egy nő és vége, akkor neki kell menni és nem nekem. Ez a legkényelmesebb megoldás valóban.


Az ingyen háztartás stb. dologgal vitatkoznék. A mai 20-30 éves csajok kb főzni nem tudnak, csak a telefont nyomkodni. Tudom, mert én is ebben a korban vagyok és volt pár kapcsolatom amiben éltem már együtt nővel.


A gyereknevelést szintén engedjük el. Nem kötelező amúgy gyereket csinálni. Aki így gondolkodik erről, annak meg nem is kell.

márc. 19. 06:43
 5/68 anonim ***** válasza:
68%
Ha magadnak teremted a lakásod nem a leendo családodnak hanem ahhoz hogy barmikor kitedd őket utcára már gáz.
márc. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
64%
A nőkben akkor is működik a családvédelem es utodvédelem ha nem szülnek önző nyomorékoknak. A nem szülés is családvédelem es nem az mint a pasiknál hogy mert nem akarja etetni. Hanem mert ilyen embernek nem szül.
márc. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 A kérdező kommentje:

5 - Nincs tervben család, de jelenleg kapcsolatot se akarok, csak egy valamit, de azt gondolom kitalálod.


Egyébként meg nyilván a családomnak teremtettem a lakásom, de mi van ha mondjuk szétmegy a kapcsolat? Majd én megyek el a saját lakásomból vagy mi? Gondolhatod mennyire.

márc. 19. 06:46
 8/68 A kérdező kommentje:
6 - Megnézném, ha te férfi lennél és szétmennél a nőddel akitől gyereked van, ott hagynád e a 25-30m forintos lakásod neki. Elég erősen kétlem.
márc. 19. 06:48
 9/68 anonim ***** válasza:
76%

Az én apám még egyetemben is segitett 2 gyerekének is miközben el voltak válva. És kocsit is kaptam.

Nem az ment hogy nem akarom fizetnj a 20 ezre gyt-t se, de csinalok még egy nőnek másik 3 gyereket is, mint a legtöbb sz.rembernél.

márc. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
64%
Mert a nő nincs rácuppanva az anyja csöcseire, mint egy férfi
márc. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!