Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen egzisztenciával rendelk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egzisztenciával rendelkező nő jöhet nálatok számításba mint komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés
márc. 19. 08:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Ne legyen hajléktalan vagy bünöző.. és az sem hatrány, ha vannak tervei.
márc. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
Uncsi vagy. Senkit nem érdekel a nő egzisztenciája, hiába akarod erőltetni a témát.
márc. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Meguntátok a milyen egzisztencia kell egy nőhöz kérdéseket? 😃 Most jön a fordítottja napi hússzor?
márc. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%
Nekem mindegy, mert kiemelkedően sokat keresek, szóval bőven fuggetlen lennék a páromtól
márc. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Villamosmérnökként eleget keresek, így teljesen mindegy. Számomra a külső, a személyiség és hogy velem egykorú legyen számít csak.
márc. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%

Azt hiszitek hogy troll a kérdező, pedig van ilyen pali.

Nekem is volt.

De nem tudtunk összeköltözni mert rettegett hogy nem jövünk ki anyagilag .

Ha kerestem volna 1 milliót, biztos vagyok benne hogy gondolkodás nélkül hozzám cuccolt volna és eljátszotta volna a szerelmes lovagot!

A korábbi kapcsolatát pl azért zárta le mert a nő lebetegedett…..

Micsoda lovag !

márc. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%

Mivel már rég nem a 20-as korosztályban "focizom", van egy szint, ami alatt nem megy a dolog.

Legyen hol laknia, ez alap. Ne legyenek tartozásai minden felé. A lakáshitel természetesen nem tartozik ide.

Legyen mobil, tudjon vezetni. Autó nem kell, nekem van elég.

Legyen bejelentett, kiszámítható munkahelye. Mindegy, hogy mi, de ne tőlem várja, hogy eltartsam.

márc. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%

Minden barátnőm, menyasszonyom, volt feleségem alacsonyabb egzisztenciával rendelkett...a mostani párom is.

Egy minimum fontos számomra, hogy képessége szerint dolgozzon, nem érdekel a diploma stb... ugyanis a személyisége és egyéb - nyilván külső - tulajdonságai sokkal fontosabbak.

márc. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
56%
A ferfiakat jobban erdekli a no szemelye tobbnyire még a nok nehezen tudnak elvonatkoztatni az anyagi javaktol, igy hiaba tetszik és szimpatikus nekik egy ferfi inkább ossze jonnek vagy ferjhez mennek egy talan kedves de kevesbe vonzo ferfihoz aki jo anyagi helyzetben van. A valosag az sajnos ez.
márc. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
29%

Igen.

Én is hozzámentem egy olyan emberhez aki mellett van fűtés, van mit ennünk.

Bocsánat!

De én gyereket nem akartam volna úgy szülni hogy nincs hely, nincs ruha, élelmiszer. Az én szüleim sem éheztettek.

márc. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!