Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz az hogy a csajozáshoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feketeruhasember kérdése:

Igaz az hogy a csajozáshoz "csak" jól kell kinézni a többi csak duma?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen álltalános vélemény fórumokon stb helyeken olvasom hogy igazából ha valaki jól néz ki akkor a csajok írnak nekik és le sem lehet vakarni őket.
márc. 19. 16:29
A kérdező szavazást indított:
Ez így igaz.
Nem igaz
26 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%
Bizonyos szolgalelkű és amatőr csajok azok tódulnak,önkrtika mentesen és tre külső ellenére is . A vadabb kiforrottabbak inkább jeleket adnak a nekik tetszőknek. A rájuk irok egy része unatkozik, másik részük megválogatja kivel folytatja a kalandot , maradéknál eselyes hogy kialakul valami. Lehet barmilyen kombinació stexes rút gátlástalan csóri sportos átlagos sittes , ez izlés kérdése . Az hogy ki mit állít az a semmi, osztami kell 30al .
márc. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Noren1989 ***** válasza:
59%

Ném nézek ki kifejezetten jól, nem szoktam előhúzni sem a stexes, sem a fitymazsíros rudat.


Mégis azért felnőtt koromban elég sokat voltam kapcsolatban.

márc. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
60%

Azért az sem árt ha van pénzed…:D

Meg hiába néz ki valaki jól arcra meg kockahas stb. ha 170 cm közbe.

márc. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

"Meg hiába néz ki valaki jól arcra meg kockahas stb. ha 170 cm közbe."


Én úgy gondolom hogy a "jól néz ki"-be természetesen bele tartozik az is hogy elég magas.

Meg a ruha is.

márc. 19. 17:42
 5/22 anonim válasza:
100%
Hiába néz ki jól, ha gáznak tartom a viselkedését, a személyisége nem passzol az enyémhez akkor mindegy hogy néz ki. Ez átlagembereknél igaz. A pénz, nagy mennyiségben sokakat meg tud ingatni. De egy átlagos esetnél nem elég.
márc. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

"Hiába néz ki jól, ha gáznak tartom a viselkedését, a személyisége nem passzol az enyémhez akkor mindegy hogy néz ki. Ez átlagembereknél igaz. A pénz, nagy mennyiségben sokakat meg tud ingatni. De egy átlagos esetnél nem elég."


És azt nem tudod elképzelni hogy kevesen gondolkoznak így a fiatal lányok közül?


Azért kérdezem így mert te most csak magadra vonatkozóan válaszoltál, de igazán arra vagyok kíváncsi általánosságban igaz e.

márc. 19. 18:25
 7/22 Noren1989 ***** válasza:
#3, 173 vagyok.
márc. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Hellmano ***** válasza:
39%
Nem igaz, nem elég! Kell, még a kinézethez, azért beszélőke is, hamár rádírogatnak, meg rádnyomulnak a csajok, akkor bizony kell a kommunikáció is. Pénz az felesleges egy elég jól kinéző/igényes férfinek, aki rendben van magával és a földön jár. Nekem például minden meg volt, ami kellett kivéve a pénz és láss csodát, mindig volt csajom és engem akartak, ahol megfordultam. Még kocsim se volt kezdetben, majd lett egy Suzuki-m, volt olyan csaj, aki akkora flegma nagy "asszonynak" képzelte magát, hogy mikor rámnyomult, de megtudta, hogy Suzuki-val jöttem a buliba, azt mondta ő abba bele nem ülne...érdekes utána meg pár óra múlva a hátsó ülésen dugtam :D
márc. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
40%
Volt két testvérpár ismerős , az egyik pár nyomult tapadt teli volt garassal autó stb de mindig koppantak. Másik pár sovány kettőjüknek volt 12 foguk , csórik bambák de évente 2-3 baratnő komoly kapcsolat jobb helyekről....
márc. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

"Nem igaz, nem elég! Kell, még a kinézethez, azért beszélőke is, hamár rádírogatnak, meg rádnyomulnak a csajok, akkor bizony kell a kommunikáció is. "


Nana akkor itt álljunk meg.,.


Ez volt a lényeg. Ehhez elég ha jól nézel ki. Aztán nyilván el lehet bszni ha nincsen jó kommunikáció..de a kérdés lényege itt megáll. Ha átlagos vagy, vagy az alatti akkor nem fognak neked írni és nem fognak megszólítani.


Nekem van 2 barátom aki elég kapós a lányok körében. Mindkettő elég jól is néz ki. Természetesen megvan a megfelelő önbizalmuk is hozzá. De én mint ilyen szempontból kevésbé jó adottságokkal rendelkező szerencsétlen ,mindkettőt kifaggattam erről és azt mondták hogy igazából őket keresik meg lányok. Nekik írogatnak, és ők kvázi csak válogatnak közülük hogy melyikkel akarnak találkozni. És hogy a lányok alapból értéktelennek tartják azt aki őket keresi meg. És hogy ezt felejtsem el mert így még azok a lányok is vissza fognak utasítani akiknél amúgy lett volna esélyem ha hagyom hogy ők tegyék meg a lépéseket. Azt mondták hogy látszani kell, de semmi képpen sem szabad a leg minimálisabban is kifejezésre juttatni hogy kell nekem vagy hogy szívesen randiznék vele, akkor leszel (leszek) értékes a szemükben ha kvázi ők tesznek szívességet nekik hogy hajlandóak időt fordítani rájuk.

márc. 19. 19:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!