Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elkerülő személyiségzavarban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkerülő személyiségzavarban, viszonyt kezdeményezni lehetséges?

Figyelt kérdés
Katasztrófa az eddigi tapasztalatom.50F

márc. 21. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Miert nem horgaszni mesz? Ahhoz nem kell esz.
márc. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Erölködok, hogy leküzdjem a korlátaimat.
márc. 21. 14:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért egyből viszonyt akarsz, miért nem egy laza baráti kapcsolatot próbálsz kialakítani valakivel, aki tetszik? Aztán az majd alakul, ahogy alakul.
márc. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az van,hogy családom van. Van egy aranyos feleségem és két gyönyörű gyerekem. De ez nekem nem lehetne ha minden ment volna a maga útján. De az történt , hogy Isten megajándékozott engem a feleségemmel, úgyhogy összetehetem a két kezem, hogy idáig jutottam.

Csak nekem kimaradt az életemből a csajozás. Soha nem tudtam meghódítani egy lányt sem. Sok baràtnőm volt de nem tudtam őket megszerezni. Mindig óriási érzelmi viharok dúltak bennem, de a kívülálló ebből semmit nem látott.

35évesen már lemondtam arról hogy nekem társam lesz. De akkor Isten beavatkozott.

Most50évesen úgy érzem át kell még élnem néhány dolgot. Megint nagyon erős érzelmek mozgatnak.

Hogy hogyan tudom ezeket összeegyeztetni a húsvéti időszakkal, a vallással, a családdal, és Istennel?

Megpróbálom megbeszélni Istennel, és áldását kérni rá.

Vigyázni kell nehogy méltatlan vagy törvénytelen dologba keveredjek.

márc. 21. 16:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért ez elég meredek... Azon nem gondolkoztál hogy elmenj egy terapeutához? Miért akarsz te csajozni ha van egy szép feleséged?

Itt a te fejedben van a gond. Ott tegyél rendet és ne a csajozáson gondolkozz.

márc. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Járok pszichiáterhez de a személyiségzavarral nem nagyon tudnak mit kezdeni.

Nekem át kell élnem ezeket a késztetéseket, hogy letehessem őket.

Most holnap egy villamosmegállóban kell felszednem egy 20 éves lányt.

márc. 21. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!