Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi idején férfi lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idején férfi lehet Magyarországon?

Figyelt kérdés
Akik pl valami miatt nem kellettek sose a nőknek? Pl kövérek, proli egyszerűmelósok stb. Akik mondjuk 25,30,35,40,45,50 évesek de sose volt nőjük? Azaz leélték az életüket magányban? Mennyien lehetnek? 10 ezer ?
márc. 23. 10:44
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem több és egyre több lesz.
márc. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
36%
3500 fő.
márc. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
54%
#2. Név szerint légyszi. 😅
márc. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
33%
A férfiak 40%-a.
márc. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
48%
Én egyet ismerek, akinek sose volt senkije, de az nem igaz, hogy nem kellett senkinek, valaki nagyon oda volt érte, de neki nem felelt meg az a nő(pedig megítélésem szeeint a nő pár klasszissal vonzóbb/normálisabb volt az illető férfi kategóriájánál). Krónikusan egyedülálló nőt viszont nagyon sokat ismerek.
márc. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 A kérdező kommentje:

5


Dagi volt a nő? Miért nem kellett neki?

márc. 23. 11:04
 7/58 anonim ***** válasza:
37%
Nem volt dagi, egy fiatal huszoneves normális nő volt, csak nem a cicababa kategória. Azóta már rég férjhezment, családot alapított. Annyit tudok hogy nagyon szerelmes volt a nő. A férfi nem tudom, miért utasította vissza, de ahogy látom, a cicababákra nyáladzik azóta is egyedül.
márc. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
20%
Saját számításaim szerint 5% felett van. Mert ennyi a férfitöbblet matematikailag is. :)
márc. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
70%
Nincs férfitöbblet.
márc. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
67%

Nincs ffitöbblet. Azok nem ferfiak max házas vén kéjencek akik d.gopajtikat keresnek. Meg a sok vén kappan. és ezekre mondják hogy több a pasi mint a nő.


Szerintem kevesebb van nőven. 1 normalis pasira 10 nő ugrik egyszerre. Es verseny van. Szoval nőtöbblet van.

márc. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!