Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek, mit gondolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, mit gondoltok az olyan párkapcsolatokról ahol a férfi nagyon el van hízva ráadásul és még csóró is (hatalmas adóság) ès így jött össze vele egy csinos vékony vonzó nő?

Figyelt kérdés
Unokatestvéremről van szó és nem nagyon tudjuk így a családban ezt hova tenni
márc. 24. 18:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
10. Nem tudom hogy ez alapján miért gondolod hogy hazugság a kérdés a képet elküldtem másnak is elküldöm ha szeretné hogy győződjön meg arról, de látom a tényekkel szeretnél vitatkozni ...
márc. 24. 19:10
 12/14 anonim ***** válasza:
72%

Hazugság …


A kérdező a kövér pasas aki magát és másokat is győzködni akar, hogy lehetséges amiről álmodozik! Pedig tényleg lottó nyertes ritkaság ez is.

márc. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ez hazugság drága barátom
márc. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kit bántott a kommentem, hogy sok a kérdező környezetében az ocsmány pasi?
márc. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!