Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért blokkolok le azonnal ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért blokkolok le azonnal ha egy lány társaságában vagyok ? (Kissé bővebben lentebb)

Figyelt kérdés

25 éves férfi vagyok. 15 éves kisfiú koromban volt az első kapcsolatom.

Azóta már volt egy pár kapcsolatom.

Viszont a legutóbbi 2 évig tartott, ott nagyon szerelmes voltam. Sajnos ennek a legutóbbi kapcsolatomnak 3 éve teljesen vége lett (azóta is teljesen oda vissza vagyok az ex csajomért) de ennek sajnos végleg vége!

Mivel nagyon sokáig nem nyitottam úgy rámenősen senki iránt így ha egy nő közelébe kerülök vagy le szeretném szólítani azonnal el szégyenlem magam.

Szinte annyira zavarba jövök, hogy nem jön ki belőlem szó se és nem tudom kit kell mondani vagy csinálni.

Szóval röviden annyi, hogy kezdem az egyedül létet nagyon unni.

Viszont nem bárkivel szeretnék “csak úgy” szóba állni!

Tehát jól jönne pár jó tanács kit hogyan szólítsak le ?

Egy idegent miként hogy illik le szólítani ? Hogyan mivel tudom le venni a lábukról a hölgyeket ?

A külsömeől annyit, hogy kb olyan 10/5 vagyok, teljesen átlag sportos alka de inkább kissé tömegesebb mivel boxolok már lassan 4 éve.

175cm magas és 82 kiló.


márc. 29. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Minden nőnek más jön be. Légy önmagad az a legfontosabb, persze ne légy bunkó, ragasztó, de remélem érted mire akarok kilyukadni. Csak tréningelni kell magad úgymond és olyan leszel mint régen.
márc. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak egy ötlet, de nem lehet, hogy kezdetben jobb lenne egy darabig online ismerkedned, amíg viaszanyered az önbizalmad? Illetve az azóta is teljesen oda-vissza vagy az excsajodért dologgal lehet, hogy jobb lenne kezdeni valamit, ha csak nem tisztázzátok előre a leendő partnerrel, hogy csak szexet keresel.
márc. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1 es

Tréning alatt sajnos nem teljesen értem mit értesz.

Ezt kérlek ki fejtenéd kissé ?

márc. 29. 20:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Önbizalom hiány
márc. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2-es

Nem igazán vagyok az a online írogatós fajta.

Bármilyen “furcsa” is de Inkább valahogy személyesen a nő konkrét kisugárzása, a szeme, az arca a stílusa fog meg.

De online kép/képek alapján nem igazán szeretek csajozni vagy párt találni.

márc. 29. 20:14
 6/10 A kérdező kommentje:

3-as

Igen valószínű, hogy ez is benne van.

Sajnos hatalmasat csalódtam az legutóbbi kapcsolatokban.

Ezért is kellett a szünet.

Mivel a testéért teljesen oda vissza vagyok a mai napig! Ezt nem tudom mikor múlik el de szerelmes már nem vagyok egy ideje.

márc. 29. 20:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem is feltétlenül arra gondoltam, hogy online találod meg életed szerelmét, de talán kicsit segít visszarázódni, ha adsz egy esélyt a dolognak. Viszont közben eszembe jutott, hogy ha nem vagy ezzel olyan komfortos meg gyakorlott, akkor lehet, hogy mégsem olyan jó ötlet, mert ha nem működik, akkor csak még jobban elveheti az önbizalmad a dolog.
márc. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor viszont nem igazán vagyok előrébb se így se úgy sajna.
márc. 29. 20:23
 9/10 anonim ***** válasza:
A tréninget úgy értem, hogy kiestél egy ideje a formádból társkeresés mentén, de a gyakorlat teszi a mestert. Lehet segítene mint írták utánam ha először online gyakorolnál, adnál magadnak időt és aztán dobnád magad a mély vízbe. Viszont előbb utóbb ott kötsz ki szóval húzni az időt online társalgással nem éri meg és nem is lehet mert a nők többsége/fele nem fog rád várni.
márc. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet nincsenek lánytesoid lányuncsitesok stb es a lányok neked olyan mint vmi másik bolygó. Nem vagy szocializálva.
márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!